Sony powtarza, że 2009 to będzie najlepszy rok PSP

Sony powtarza, że 2009 to będzie najlepszy rok PSP18.04.2009 12:03
Sony powtarza, że 2009 to będzie najlepszy rok PSP
marcindmjqtx

W zasadzie po ostatnich zapowiedziach trudno mówić, żeby na PSP brakowało dużych hitów. Prym w tym wiedzie głównie samo Sony, które widać nakazało swoim studiom wewnętrznym wzięcie się za produkcje na przenośną konsolkę. Z ostatnio zapowiedzianych mamy: LittleBigPlanet, MotorStorm Arctic Edge, SOCOM Fireteam Bravo 3, Jak and Daxter: The Lost Frontier. John Koller zapowiada jednak, że to nie wszystko i zdecydowanie powinniśmy się szykować na więcej:

"Pojawi się dużo oprogramowania. Naprawdę na to się nastawiamy i nie sądzę, że powinno to być zaskoczeniem, w końcu będzie to najlepszy rok PSP, nie mam wątpliwości. Możecie myśleć o dużych seriach konsolowych, które trafią na PSP i będziecie bardzo podekscytowani. W podobny sposób jak zareagowaliście na zapowiedzi Rock Band i LBP."Liczę, że będą to prawdziwe perełki, a dowiemy się o nich pewnie dopiero na E3. Może nawet plotki o Gran Turismo na PSP okażą się prawdziwe? Przy okazji Koller wypowiedział się na temat napędu UMD w PSP:

"Widzimy, że rzeczywiste dyski nadal są bardzo ważne. Myślę, że jest spora grupa konsumentów, która ceni sobie namacalne wartości" Wydaje mi się, zresztą jak i wielu innym, że Sony będzie nam mydlić oczy tak długo, aż w końcu wyjdzie wersja PSP bez napędu optycznego i wtedy wszyscy odetchną z ulgą. Pytanie tylko co z tymi wszystkimi UMDkami, które zalegają ludziom na półkach? Ja w każdym razie bez problemu pożegnam się z taką kompatybilnością, w zamian za nowe PSP z wbudowaną pamięcią i czytnikiem kart.

326855332372830250
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)