Sony obiecuje gwiazdy na jesień - Lokalizacje 2.0

Strona głównaSony obiecuje gwiazdy na jesień - Lokalizacje 2.0
08.08.2010 16:29
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Sony poinformowało nas w informacji prasowej, że jesienią mamy spodziewać się naprawdę głośnych nazwisk występujących w grach na PlayStation 3 i PSP. Oczywiście chodzi o użyczanie głosu w wymienionych (niżej) tytułach. Szkoda tylko, że przy okazji nie zdradzono, jacy aktorzy wezmą udział w tym przedsięwzięciu. Bo o tym, że większość gier na Move pojawią się w polskiej wersji językowej od jakiegoś czasu już wiemy, podobnie jak o tym, że w God of War: Duch Sparty usłyszymy Grzegorza Pawlaka.

Sony Computer Entertainment ujawnia pierwsze informacje na temat udziału topowych polskich gwiazd w projekcie Lokalizacje 2.0: Gwiazdy PlayStation.

Głosy największych polskich gwiazd w jesiennych premierach PlayStation!

__________________________________________________________________________

Warszawa 8 sierpnia 2010. Lokalizacje - czyli polskie wersje językowe gier, wyprodukowanych za granicą, to specjalność PlayStation. Współpraca Sony Computer Entertainment Polska z najwybitniejszymi aktorami dubbingowymi i filmowymi wchodzi w nową fazę w roku 2010. To już drugi etap projektu Lokalizacje 2.0: Gwiazdy PlayStation, w ramach którego do podkładania polskich głosów w grach na PS3 i PSP angażowane są znane osobistości. A te zaproszone do współpracy przy najnowszych grach dodadzą ich premierom blasku. Takiego, z jakim dotychczas posiadacze konsol w Polsce nie mieli do czynienia.

We wrześniu na rynek wprowadzamy całkiem nowy produkt - kontroler ruchu PlayStation Move. Przygotowując jego premierę w Polsce dołożyliśmy wszelkich starań, żeby oferta była jak najatrakcyjniejsza dla użytkowników PlayStation 3. A to oznacza zaangażowanie do prac nad projektami zupełnie nowych, nie kojarzonych tradycyjnie z grami video osób.  To, że wszystkie tytuły wykorzystujące PS Move będą lokalizowane powiedzieliśmy już wcześniej. Teraz nadszedł czas poinformować kogo w nich usłyszymy.

Polskie lokalizacje gier konsolowych wciąż nie są oczywistością na rynku. Dla PlayStation stały się standardem. Czas zrobić kolejny krok -- mówi Krzysztof Papliński, Product Manager, Sony Computer Entertainment Polska. Udział celebrytów w lokalizacjach PlayStation doda każdej produkcji wyjątkowego charakteru. Nasze gwiazdy to bardzo silne, rozpoznawalne osobowości - to dodatkowy atut gier, w których tworzenie się zaangażowali. Obserwowanie ich energii, spontaniczności - tego jak pozostawiają swój ślad na naszych produkcjach, były wielką przyjemnością. - dodaje.

Poniżej znajduje się lista nowych tytułów objętych działaniami lokalizacyjnymi, o których od jutra będziemy informować przez najbliższe tygodnie. Będzie tylko rosła.

Sports Champions (PS3) - wymaga PS MoveStart the Party!-wymaga PS MoveThe Fight (PS3)- wymaga PS MoveThe Shoot (PS3)- wymaga PS MoveTV Superstars (PS3) -wymaga PS Move

LittleBigPlanet 2 - wykorzystuje PS Move Socom: Polskie Siły Specjalne - wykorzystuje PS Move

God of War: Duch Sparty (PSP) Gran Turismo 5 (PS3) MotorStorm Apokalipsa (PS3)

Opracował Marcin Lewandowski

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)