Sony o datach premier swoich nadchodzących gier

Sony o datach premier swoich nadchodzących gier19.06.2017 19:06
Sony o datach premier swoich nadchodzących gier

Wiemy, kiedy spodziewać się tytułów, zapowiedzianych na E3.

Jeżeli po konferencji Sony na E3 byliście rozczarowani liczbą gier, zapowiedzianych bardzo ogólnie na „rok 2018”, to mamy dla was dobrą wiadomość. Jeden z przedstawicieli firmy - konkretniej prezes jej amerykańskiego oddziału - w rozmowie z The Telegraph postanowił doprecyzować plany dotyczące dat wydania.

Stwierdził Shawn Layden. Odpowiadał również tym samym na zarzuty o niewielką liczbę tytułów na wyłączność, zapowiedzianą na rok bieżący. Jak zauważył, jego połowę mamy już za sobą i - jak można sobie dopowiedzieć - wiele gier już się ukazało.

326793579181987882

Dodał jednak, że Sony ma według niebo bardzo mocną bazę tytułów na nadchodzące święta. Przypomniał również, że na jesieni ukazać ma się nowe Gran Turismo.

Nie da się jednak ukryć, że nas wszystkich najbardziej interesuje nowy God of War, Days Gone, Spider-Man czy Detroit. I jeżeli wierzyć Shawnowi Laydenowi, to nie będziemy musieli czekać aż do kolejnej gwiazdki.

Swoją drogą jeżeli okaże się to prawdą, to ciekawe jakie niespodzianki Sony szykuje na święta 2018. Jeżeli produkcje tak duże, jak te wymienione, ukazać się mają w pierwszej połowie tego roku, to może się on okazać dla gier wyjątkowo dobry.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)