Sony kończy z serią Resistance

Sony kończy z serią Resistance

Sony kończy z serią Resistance
marcindmjqtx
26.06.2012 13:28, aktualizacja: 05.01.2016 16:43

Na początku roku studio Insomniac zadeklarowało, że nie zamierza tworzyć kolejnych części Resistance. Jeśli łudziliście się, że walkę ludzkości z Chimerami Sony przerzuci na barki innego studia, to muszę was rozczarować.

Nie, żeby taka próba nie została podjęta - przecież dopiero co dostaliśmy mocno średniawe Resistance: Burning Skies na PS Vita od Nihilistic. Wygląda jednak na to, że nie był to żaden nowy początek tej marki. Raczej niezbyt okazały koniec. Daniel Brooke z Sony Computer Entertainment Europe Online w wywiadzie dla OPM stwierdził, że jego firma nie ma żadnych planów, związanych z przyszłością serii.

Myślicie, że to słuszne posunięcie? Przez te sześć lat Resistance dzielnie wspierało Killzone w walce pierwszoosobowych strzelanin, w które zagrać mogą tylko posiadacze jednej konsoli. Skoro z prac nad serią zrezygnowali jej autorzy, łatwo możemy sobie wyobrazić kolejne części, odcinające kupony od minionych sukcesów. Tak, to chyba dobry moment, by Resistance "zeszło ze sceny".

Przypominam też, że niedawno trafiło do sklepów zbiorcze wydanie całej trylogii z PS3 - idealny zestaw dla kogoś, komu do tej pory było z tą serią nie po drodze.

źródło: OPM

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)