Sony jeszcze raz opowie nam Shadow of the Colossus. Nadciąga remake

Sony jeszcze raz opowie nam Shadow of the Colossus. Nadciąga remake

Sony jeszcze raz opowie nam Shadow of the Colossus. Nadciąga remake
Adam Piechota
13.06.2017 04:33, aktualizacja: 13.06.2017 06:09

A wraz z nim oprawa graficzna godna obecnych czasów.

Jeżeli, tak jak ja, zastanawialiście się, w którą sentymentalną nutę podczas E3 uderzy Sony, odpowiedź już znacie z tytułu tego wpisu: powstaje remake Shadow of the Colossus. Odświeżaniem tego klasyka zajmuje się Bluepoint Games, czyli przemili panowie, którzy dostarczyli nam Kolekcję Nathana Drake'a. A zatem jak najbardziej godna ekipa. Rzućcie okiem na zwiastun:

Shadow of the Colossus - PS4 Trailer | E3 2017

O ewentualnej nowej zawartości nie wiemy (na razie) nic. Są nasze stare, ukochane Kolosy, jest Wander, jest koń Argo, jest przepiękna kraina, która zdobyła nasze serca dwie generacje temu. To nie pierwszy raz, gdy Sony odświeża klasyka Fumito Uedy - remaster Shadow of the Colossus trafił przecież już na PlayStation 3, choć wtedy towarzyszyła mu odświeżona wersja Ico. Wiemy za to, że to kolejna produkcja z pokazu Sony, w jaką NIE ZAGRAMY w 2017 roku. Datę premiery wyznaczono na początek 2018 roku.

Co fakt remake'u mówi nam między wierszami? Że wydawca chce pompować kasę w rzeczy icopodobne. Czyli są zadowoleni z The Last Guardian, nawet jeśli nie sprzedało się tak dobrze jak przykładowo Horizon: Zero Dawn. I że Ueda najprawdopodobniej pracuje już nad swoim czwartym dzieckiem. Ale tutaj z pewnością przyda się trochę cierpliwości.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)