Sony i Nintendo się nie śpieszy

Sony i Nintendo się nie śpieszy
marcindmjqtx

28.02.2010 15:02, aktual.: 08.01.2016 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ręka w górę komu śpieszy się, aby wydać kolejne tysiące złotych na nową konsolę. Hm, hm, las rąk, dziwne, dziwne. No to musicie jeszcze trochę poczekać, bo żaden z producentów nie zamierza wypuszczać nowej konsoli w "najbliższej przyszłości".

Cammie Dunaway, vice prezes do spraw sprzedaży i marketingu w amerykańskim oddziale Nintendo powiedziała w wywiadzie dla Gamespota:

Nie wydaje mi się, aby następca Wii pojawił się szybko. (...) Nawet jeśli w obecnym punkcie cyklu życia Wii mamy o 5 mln więcej sprzedanych konsol niż PS2 w analogicznym momencie, to Wii nadal ma sporo przestrzeni do wzrostu. Z kolei Jack Trenton z Sony nie widzi potrzeby rozmawiania o PlayStation 4, skoro trójka nie została jeszcze w pełni opanowana:

Jestem często pytany, kiedy będziemy mogli zobaczyć PlayStation 4.[Odpowiedź:] Jeśli ktokolwiek opracuje technologię, która przewyższy to, co robimy na PS3, a przecież dopiero zaczynamy ją opanowywać. Dodajmy jeszcze do tego Microsoft, który twierdzi, że Xbox znajduje się dopiero w połowie swojego 10-letniego cyklu życia, a otrzymujemy jeszcze kilka lat względnego spokoju. Ile? Wróżka Samanta do której ostatnio dzwoniłem mówi, że co najmniej dwa. Ale burknęła mi to tak na odczepnego.

Tak na dobrą sprawę, to czego oczekujecie po nowej generacji konsol, co nowego miałaby przynieść? Lepszą grafikę? Oczywista nuda. Nowe kontrolery? Natal i Arc będą już teraz. Usługi sieciowe w dużej można rozbudowywać bez potrzeby babrania się w sprawach sprzętowych. Większa pojemność nośników? To fakt, PS3 z Blu-ray ma spory zapas, DVD jednak robi się coraz ciaśniejsze. 3D?

Ja sam jakoś nie widzę zbyt wielu powodów aby się śpieszyć. Pieniądze wolę wydawać na gry, a nie na sprzęt.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)