Sony Ericsson Experia Play wreszcie oficjalnie. Kupicie?

Sony Ericsson Experia Play wreszcie oficjalnie. Kupicie?07.02.2011 10:07
marcindmjqtx

O urządzeniu nazywanym PlayStation Phonem zostało już powiedziane niemalże wszystko, co można powiedzieć bez zobaczenia go na żywo, ale aby formalności stało się zadość: Sony Ericsson Xperia Play trafi do sklepów w marcu.

Premiera urządzenia ma swoją dramaturgię: wczoraj została po raz pierwszy "oficjalnie zareklamowana", za tydzień na targach w Barcelonie zostanie "oficjalnie ujawniona", a w marcu trafi "oficjalnie do sklepów".

Na przestrzeni ostatnich miesięcy wszyscy zastanawiali się, co Sony pocznie z przyszłością PlayStation Portable i nie dowierzało, że firma może wypuścić dwa podobne urządzenia. Tak też się nie stało. "PlayStation Phone" to skrót myślowy, zamiast tego jest telefon Xperia Play od Sony Ericsson z możliwością uruchamiania na Androidzie starych gier z PlayStation.

Równolegle do tego, inny oddział Sony zapowiedział Next Generation Portable, czyli właściwego następce PSP, kierowanego do zupełnie innego odbiorcy. Co okaże się większym sukcesem? Zobaczymy. Jak się jest wielomiliardową korporacją, to można eksperymentować z różnymi rzeczami.

Pomiędzy premierami obydwu urządzeń jest co najmniej dziewięć miesięcy czasu. Dacie szanse Xperii?

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)