Sony czy Microsoft? Kto według Was lepiej wypadł na E3 2016?

Sony czy Microsoft? Kto według Was lepiej wypadł na E3 2016?

Sony czy Microsoft? Kto według Was lepiej wypadł na E3 2016?
Paweł Olszewski
15.06.2016 12:22, aktualizacja: 24.06.2016 11:01

Zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym, zapewniając po prostu ciekawsze widowisko?

Targi E3 wciąż trwają, największe zapowiedzi i emocje już jednak za nami. Branżowe konferencje też. Obok kilku największych wydawców gier czy połączonych sił pod szyldem PC Mast... PC Gaming Show, odbyły się też, a raczej przede wszystkim, konferencje Microsoftu i Sony. Długo oczekiwane i bogato... oplotkowane? Mimo licznych przecieków, każda czymś zaskoczyła. Pytanie, która bardziej?

Zdaniem Microsoftu, jeszcze zanim wszystko się zaczęło, wygrał oczywiście Microsoft. Ot, ciekawostka, że społecznościowe prztyczki w nos między polskimi facebookowymi profilami obu firm wciąż się zdarzają. Specyficzny dialog przy okazji pary z Warsaw Games Week nie był tu wyjątkiem.

A czy rzeczywiście nie było warto zarywać nocy i Microsoft z miejsca wygrał? Jeżeli przegapiliście stream na żywo Microsoftu, to tutaj możecie nadrobić zaległości i ocenić (od czterdziestej minuty).

Microsoft Press Conference - E3 2016 [Full livestream]

Sony, czy też raczej PlayStation Polska nie pozostawało dłużne - cięta facebookowa riposta, ale patrząc z perspektywy czasu, czy uzasadniona? Gry rzeczywiście świetne, ale ani słowa o PS Vicie i PS4 Neo troszkę rozczarowywało. Z drugiej strony, orkiestra na żywo, cień Crasha w trakcie zapowiedzi remastera. Mają rozmach. Skubańce.

Konferencja Sony (przewińcie pierwsze 30 minut):

PlayStation® - E3 2016 Press Conference | English

Kto bardziej was przekonał, zaskoczył albo po prostu zapewnił ciekawsze kilkadziesiąt minut? Mamy w redakcji różne opinie, zanim się nimi podzielimy, chcielibyśmy jednak poznać Wasze zdanie. Zapraszamy do głosowania i komentowania. Trzy najciekawsze opinie nagrodzimy grą niespodzianką na PC, Xboksa One lub PlayStation 4.

[poll id="5"]

Z wybranymi autorami skontaktujemy się na adres e-mail, który został podany przy rejestracji na Polygamii. Zwycięzców wyłonimy za tydzień, 22 czerwca.

Zgodnie z obietnicą wybraliśmy trzy najfajniejsze, najwięcej wnoszące naszym zdaniem do dyskusji komentarze. Coen, Eschelius i TG1989 - gratulujemy! Dostaliście już maile z prośbą o kontakt w sprawie nagród.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)