Sony czy Microsoft? Kto według Was lepiej wypadł na E3 2016?

Sony czy Microsoft? Kto według Was lepiej wypadł na E3 2016?
Paweł Olszewski

15.06.2016 12:22, aktual.: 24.06.2016 11:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym, zapewniając po prostu ciekawsze widowisko?

Targi E3 wciąż trwają, największe zapowiedzi i emocje już jednak za nami. Branżowe konferencje też. Obok kilku największych wydawców gier czy połączonych sił pod szyldem PC Mast... PC Gaming Show, odbyły się też, a raczej przede wszystkim, konferencje Microsoftu i Sony. Długo oczekiwane i bogato... oplotkowane? Mimo licznych przecieków, każda czymś zaskoczyła. Pytanie, która bardziej?

Zdaniem Microsoftu, jeszcze zanim wszystko się zaczęło, wygrał oczywiście Microsoft. Ot, ciekawostka, że społecznościowe prztyczki w nos między polskimi facebookowymi profilami obu firm wciąż się zdarzają. Specyficzny dialog przy okazji pary z Warsaw Games Week nie był tu wyjątkiem.

A czy rzeczywiście nie było warto zarywać nocy i Microsoft z miejsca wygrał? Jeżeli przegapiliście stream na żywo Microsoftu, to tutaj możecie nadrobić zaległości i ocenić (od czterdziestej minuty).

Microsoft Press Conference - E3 2016 [Full livestream]

Sony, czy też raczej PlayStation Polska nie pozostawało dłużne - cięta facebookowa riposta, ale patrząc z perspektywy czasu, czy uzasadniona? Gry rzeczywiście świetne, ale ani słowa o PS Vicie i PS4 Neo troszkę rozczarowywało. Z drugiej strony, orkiestra na żywo, cień Crasha w trakcie zapowiedzi remastera. Mają rozmach. Skubańce.

Konferencja Sony (przewińcie pierwsze 30 minut):

PlayStation® - E3 2016 Press Conference | English

Kto bardziej was przekonał, zaskoczył albo po prostu zapewnił ciekawsze kilkadziesiąt minut? Mamy w redakcji różne opinie, zanim się nimi podzielimy, chcielibyśmy jednak poznać Wasze zdanie. Zapraszamy do głosowania i komentowania. Trzy najciekawsze opinie nagrodzimy grą niespodzianką na PC, Xboksa One lub PlayStation 4.

[poll id="5"]

Z wybranymi autorami skontaktujemy się na adres e-mail, który został podany przy rejestracji na Polygamii. Zwycięzców wyłonimy za tydzień, 22 czerwca.

Zgodnie z obietnicą wybraliśmy trzy najfajniejsze, najwięcej wnoszące naszym zdaniem do dyskusji komentarze. Coen, Eschelius i TG1989 - gratulujemy! Dostaliście już maile z prośbą o kontakt w sprawie nagród.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)