Sony chce powrotu GTA na PSP

Sony chce powrotu GTA na PSP28.02.2009 15:34
Sony chce powrotu GTA na PSP
marcindmjqtx

John Koller, nowy szef marketingu PSP jest niezwykle aktywny. Ledwie wczoraj cytowałem go w kontekście jeszcze większej liczby hitów na przenośną konsolę Sony, a teraz mówi on głośno o powrocie serii GTA.

To jest olbrzymie ważna marka dla PlayStation w ogóle. Mieliśmy dwie gry z tej serii na PSP i są one najlepiej sprzedającymi się grami na naszą konsolę do tej pory. Dlatego też na pewno będziemy rozmawiać z Rockstar o wszystkich ich markach. Żadna z nich nie opuściła rodziny PlayStation.Słowa te są reakcją na GTA: Chinatown Wars, która już 17 marca ukaże się na DS. Koller zastanawia się jednak, czy to na pewno dobra platforma dla GTA, dlatego, iż jego zdaniem jest to konsola przeznaczona dla ludzi w wieku 12 lat i niższym.

To interesująca premiera na DS. Wywołała wiele zdziwienia i to w różnych obszarach. Interesujące będzie zobaczyć jak się sprzeda.Abstrahując od siania wątpliwości przez Kollera (taka praca) trzymam kciuki za wyniki rozmów z Rockstar. W końcu Libert City Stories i Vice City Stories pokazały, że da się zrobić pełnoprawne GTA w 3D na konsolę przenośną za dużo przy tym nie ucinając.

[via 1up]

327282507404170041
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)