Soldat 2 powróci i to jeszcze w tym roku

Te mityczne lekcje informatyki…

Soldat 2 powróci i to jeszcze w tym roku
Bartosz Witoszka

06.02.2020 | aktual.: 06.02.2020 18:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wśród królów lekcji informatyki w Polsce wymienić można na pewno Counter Strike’a w wersji 1.6, Dooma, Quake’a i inne produkcje, które nie wymagały komputerów z NASA do ich uruchomienia. Podejrzewam, że w zależności od regionu lista tytułów różniła się nieco, a jedne gry cieszyły się większą popularnością od innych. Jednak wśród rozmów ze starszymi kolegami i koleżankami wszyscy wspominali o jednej grze: Soldat.

Obraz

Soldat 2 announcement teaser (pre-alpha footage)

Niedawno po Sieci zaczął krążyć pierwszy zwiastun Soldaty 2, a w nim (oprócz krótkiego zapisu z rozgrywki) znajdował się odnośnik do karty na Steamie. Potem poszło już szybko – gra pojawi się w drugim kwartale 2020 roku, a już niedługo będziemy mogli zagrać w nieco odświeżoną “jedynkę”, która również pojawi się na platformie Valve.

“Dwójka” zaoferować ma więcej broni, 2,5D (szok!) trzy tryby zabawy, a także kreator własnych poziomów, jednak rdzeniem rozgrywki mają być plansze generowane losowo. Więcej informacji znajdziecie na karcie Steam.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościsteamtranshuman design
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.