Sniper: Ghost Warrior od City Interactive - kolejna gra z segmentu premium?

Sniper: Ghost Warrior od City Interactive - kolejna gra z segmentu premium?09.03.2010 13:31
Sniper: Ghost Warrior od City Interactive - kolejna gra z segmentu premium?
marcindmjqtx

Pamiętacie jeszcze, jak City Interactive "odchodziło od produkcji i wydawania gier budżetowych, a kładło nacisk na rozwój gier w segmencie premium."? Wówczas mowa była wyłącznie o Delta Force: Sniper, teraz dowiedzieliśmy się o kolejnym tytule, również ze snajperem w tytule - Sniper: Ghost Warrior.

W grze wcielimy się - uwaga - w snajpera - członka specjalnej jednostki, wysłanej by pomóc rebeliantom przywrócić demokrację w kraju o nazwie Isla Trueno, pogrążonego w chaosie po tym, jak wojsko obaliło rząd i przejęło władzę.

Misje, w których weźmiemy udział, rozgrywać się będą w dżungli oraz środowisku miejskim. Naszym zadaniem będzie zarówno cicha eliminacja przeciwników w pojedynkę, jak i wspieranie rebeliantów w ich działaniach.

Podczas oddawania strzału będziemy musieli wziąć pod uwagę różne czynniki, takie jak wiatr czy grawitacja.

Gra ma charakteryzować się także nieliniową rozgrywką, dając graczowi swobodę podejmowania decyzji podczas wykonywania misji.

Sniper: Ghost Warrior ma mieć premierę w drugim kwartale 2010. ?Czy będzie to gra budżetowa, czy z segmentu premium? Tego jeszcze nie wiemy, choć dość krótki okres pomiędzy zapowiedzią, a premierą sugeruje raczej tę pierwszą możliwość.

[via IGN]

Piotr Gnyp, Rafał Rutkowski

326817273963243799
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)