Sniper Elite V2 na konsolach bez Team Deathmatch

Strona głównaSniper Elite V2 na konsolach bez Team Deathmatch
18.04.2012 09:15
Sniper Elite V2 na konsolach bez Team Deathmatch
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bEgIhoDG

Kiepska to wiadomość dla tych, którzy chcieliby czasem wyjść z ukrycia i pouganiać się za innymi graczami. 12-osobowa rywalizacja w Sniper Elite V2 została zarezerwowana tylko dla wersji PC.

bEgIhoCZ

Powód jest dla mnie odrobinę niezrozumiały. Otóż wydawcą konsolowych wersji jest 505 Games, pecetowej - sami autorzy gry, czyli studio Rebellion, które różnice między wersjami tłumaczy tak:

Mogliśmy podejmować decyzje tylko w kwestii wersji na PC i zdecydowaliśmy się go [Team Deathmatch] włączyć. Czyli wydawca wersji konsolowych nie chciał go? Nie był gotów za niego zapłacić? Nie rozumiem tego, bo przecież w takim razie wersja na konsole jest wyraźnie uboższa i mając możliwość wyboru pewnie nie dałbym zarobić 505 Games, tylko kupiłbym Sniper Elite V2 na PC.

Wyboru nie mam, więc pocieszam się myślą, że przynajmniej w kwestii kooperacji wszystkie wersje będą równe.

bEgIhoDb

Dwóch graczy będzie mogło bawić się w niej w czterech trybach. Nie zabraknie obowiązkowej hordy, ale będzie też zbieranie poukrywanych na planszy części tak, by naprawić samochód i uciec przed bombardowaniem oraz współpraca snajpera z agentem w celu wyeliminowania przeciwników. Głównym daniem będzie jednak możliwość przejścia we dwóch całej kampanii singlowej.

Graliście w demo? Jak wrażenia?

źródło: MP1st, Twitter

Maciej Kowalik

327091890414049322
bEgIhoDX