Sniper 2 również na PS3?

Sniper 2 również na PS3?07.07.2010 17:33
Sniper 2 również na PS3?
marcindmjqtx

Marek Tymiński z City Interactive w wywiadzie dla TVN CNBC przyznał właśnie, że jego firma pracuje nad kolejnym FPS z "segmentu premium". Tym razem gra ukaże się również na PlayStation 3.  Czyżby szykowała się kontynuacja Sniper: Ghost Warrior?

Zapytany przez nas Łukasz Mach - PR & Marketing Manager - odpowiada:

Jeśli chodzi o kolejny projekt na którym się teraz skupiamy to na razie nie mogę podać żadnych szczegółów. Zespół rzeczywiście pracuje nad nową grą, ale za wcześnie, by precyzować. Warto śledzić kolejne informacje z naszego obozu. Sniper: Ghost Warrior stawia poprzeczkę bardzo wysoko, kolejny projekt nie może być słabszy. No ale czy jest to Sniper 2?

Nie mogę ani zaprzeczyć ani potwierdzić, głownie dlatego, że wciąż zajmuje nas pierwsza część Sniper: Ghost Warrior i praca nad jej sukcesem. Czas na ostateczne deklaracje przyjdzie za kilka miesięcy, nie wcześniej. Z wywiadu dowiedzieliśmy się też, że na jesieni ma się pojawić pierwszy dodatek do gry. Co znajdziemy w środku?

Zawartość dodatku jest w tej chwili ustalana na podstawie uwag graczy. Mówiąc najprościej, słuchamy, słuchamy i jeszcze raz słuchamy, co mają nam do powiedzenia. Od momentu premiery zbieramy uwagi, ale co zrozumiałe potrzeba więcej czasu by zebrać więcej opinii. Od premiery nie minął nawet miesiąc. Uwagi graczy są zbierane z forów internetowych i komentarzy (również tych u nas), więc jeżeli chcecie wpłynąć na zawartość rozszerzenia napiszcie, co chcielibyście w nim zobaczyć. No i oczywiście, jak podoba Wam się gra.

Piotr Gnyp

327285935174079289
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)