Sniper 2 jest już gotowy - premiera w marcu

Sniper 2 jest już gotowy - premiera w marcu12.02.2013 18:23
Sniper 2 jest już gotowy - premiera w marcu
marcindmjqtx

Drugi Sniper zaliczył już kilka poślizgów, ale wygląda na to, że tym razem dojedzie do mety. Tak przynajmniej twierdzi City Interactive.

Prezes firmy, Marek Tymiński powiedział, że dotychczasowe przesunięcia daty premiery gry spowodowane były chęcią dopracowania produkcji, wynikały również z pewnych aspektów technicznych związanych z CryEngine 3. Gra przeszła już pomyślnie certyfikacje w Microsoft i Sony (na Amerykę Północną). Podobno mają już miejsce ostatnie szlify w wersji na PC.

Tymiński dementuje również plotki, jakoby City Interactive nie umiało poradzić sobie z okiełznaniem silnika napędzającego ich nową produkcję. CryEngine 3 był dla firmy wyzwaniem, z którym dotychczas poradzili sobie jedynie ludzie z Crytek. A to oznaczało dodawanie rozwiązań nie będących częścią technologii przekazanych firmie. Nie jestem specjalistą w tym temacie, ale wydaje mi się, że właśnie na tym polega praca do dostarczonym z zewnątrz silniku.

Tak czy inaczej, Sniper ma pojawić się na półkach sklepowych już 12 marca. Citi Liczy na sprzedaż przekraczającą 3 miliony (wynik pierwszego Snipera). Kupicie?

PS. Tomek, hipsterze - wyrzuć tę koszulkę!

źródło: Parkiet

Paweł Winiarski

327243242108685188
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)