Snajper się nie spieszy - premiera Sniper: Ghost Warrior 2 ponownie opóźniona

Strona głównaSnajper się nie spieszy - premiera Sniper: Ghost Warrior 2 ponownie opóźniona
04.07.2012 18:29
Snajper się nie spieszy - premiera Sniper: Ghost Warrior 2 ponownie opóźniona
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Snajper to zawód wymagający cierpliwości jak mało który i strzelając z karabinu snajperskiego spieszyć się nie może. Ale co innego jeśli idzie o premiery gier - chcemy je dostawać jak najszybciej, na czas, i kiedy któryś raz z kolei dowiadujemy się o obsuwie, tak jak w tym przypadku, mamy prawo do irytacji.

Najnowszy poślizg wynosi przeszło półtora miesiąca. Pierwotnie dzieło City Interactive miało ukazać się 16 marca, potem premierę przesunięto na przełom II i III kwartału. Nie doszła ona jednak do skutku, a na kolejny termin wybrano 21 sierpnia. I gdy wydawało się, że nic nie stanie Snajperowi na przeszkodzie, by trafić do sklepów, poznaliśmy nową datę premiery: 9 października. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, polskie studio chce "skupić się na rozwoju dodatkowych elementów gry oraz przedłużyć okres wewnętrznych testów jakości produktu".

W październiku kontynuacji Sniper: Ghost Warrior będzie pewnie znacznie trudniej przebić się do świadomości graczy aniżeli w ubogim w ważne premiery sierpniu, ale najważniejsze, żebyśmy dostali produkt wysokiej jakości. Chyba że w obawie o słabszą sprzedaż City znów przesunie premierę...

Adrian Palma

327254267558056761
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)