Smoke and Sacrifice - żeby przeżyć, trzeba umieć nie tylko gotować, ale też mordować

Smoke and Sacrifice - żeby przeżyć, trzeba umieć nie tylko gotować, ale też mordować

Smoke and Sacrifice - żeby przeżyć, trzeba umieć nie tylko gotować, ale też mordować
Joanna Pamięta - Borkowska
07.05.2018 16:28

To będzie gra o pewnej zdesperowanej mamie, która nieźle sobie radzi z mieczem. I toporem. I piłą. I strzelbą.

Niezależne studio Solar Sail Games oraz wydawca Curve Digital ogłosili datę premiery gry Smoke and Sacrifice. 31 maja tytuł zadebiutuje na PC oraz Nintendo Switch. W przyszłości planowane jest też wydanie na PS4 oraz Xbox One.

Smoke and Sacrifice Coming To PC & Nintendo Switch On May 31st 2018

Życie w ciężkich warunkach zmusza do podejmowania trudnych decyzji. Boleśnie przekonuje się o tym Sachi, która musi złożyć w ofierze Słonecznemu Drzewu swojego pierworodnego. Tylko dzięki temu otaczające jej wioskę potwory nie będą miały dostępu do ludzi, zaś święte drzewo obdarzy mieszkańców swym blaskiem. Okazuje się jednak, że za rytuałem kryje się coś więcej. Sachi wyrusza w pustkowia, by odkryć prawdę o świecie i odnaleźć dziecko.

Obraz
Obraz

Smoke and Sacrifice będzie izometryczną grą survivalową i RPG, z grafiką nieco kojarzącą się z Don't Starve - ale z bogatszą paletą kolorów. Sachi będzie mogła nie tylko budować skomplikowaną aparaturę oraz uzbrojenie, ale też wpływać na okoliczną faunę i florę. Dzięki temu walka nie zawsze będzie konieczna. Jednak każda ingerencja w ekosystem niesie za sobą pewne ryzyko.

Oczywiście, jak w każdej grze tego typu, trzeba będzie nie tylko obronić się przed głodnymi potworami, ale też zadbać o pożywienie i ciepłe ubranie.

Obraz
Obraz

Gra przeznaczona jest dla pojedynczego gracza. Dodam jeszcze, że Sachi napotka na swej drodze wiele postaci neutralnych, które będą pomagać jej w przetrwaniu. O ile się z nimi dogada - ale na pewno nie po polsku, ponieważ twórcy nie przewidują wsparcia dla języka polskiego.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)