Słychać ryk bestii - oto zwiastun Monster Hunter 3 Ultimate

Słychać ryk bestii - oto zwiastun Monster Hunter 3 Ultimate

Słychać ryk bestii - oto zwiastun Monster Hunter 3 Ultimate
marcindmjqtx
12.10.2012 13:57, aktualizacja: 21.01.2016 16:54

Wiecie co jest największą porażką PS Vita? Że do tej pory nie ma na tę konsolę Monster Huntera (poza tymi z PSP). Nintendo nie popełni tego błędu, nowa wersja łowcy potworów zapowiada się arcyciekawie.

Monster Hunter 3 Ultimate, to usprawniona wersja Monster Hunter 3 (Tri) z Wii, która ukaże się w marcu 2013 roku na Nintendo 3DS i Wii U. Nowy zwiastun zrobił na mnie naprawdę olbrzymie wrażenie. Gra wygląda pięknie. Potwory są groźne, a miecze absurdalnie wielkie.

Dzięki opcji dzielenia  save'ów grę w Monster Huntera zaczętą na Wii U można kontynuować na 3DSie. Tylko pewnie trzeba mieć dwie kopie tej samej gry.

Dodatkowo wersja na Wii U będzie miała możliwość grania po sieci z innymi graczami, a także organizowania sobie meczy lokalnych - z trójką znajomych, która przyniesie swoje 3DSy.

screen ze zwiastuna

Nie będzie natomiast możliwości grania w sieci za pomocą 3DSa - jak wyjaśnił producent gry, Ryozo Tsujimoto, nie udało im się przeskoczyć pewnych problemów, które pojawiły się na etapie projektowania. Zdecydowali się więc nie wydawać czegoś, co nie działa. Będzie za to lokalna kooperacja - dla nawet czwórki posiadaczy 3DSów.

Więcej o multiplayerze i różnicach między wersjami zobaczycie na poniższym filmiku:

No dobra, to po ile to Wii U? Tylko znów będę miał jak z MH: Freedom Unite - więcej o nim czytam, niż mam czasu w niego grać...

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)