Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Sly Collection na PS3 w 3D, z trzema platynami i obsługą Move

Strona głównaSly Collection na PS3 w 3D, z trzema platynami i obsługą Move
22.07.2010 20:40
Sly Collection na PS3 w 3D, z trzema platynami i obsługą MoveSly Collection na PS3 w 3D, z trzema platynami i obsługą Move
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDyUtqcC

Takie wiadomości naprawdę lubię. Sony odnawiając trzy gry ze Sly'em Cooperem w roli głównej nie poszło po linii najmniejszego oporu po prostu podnosząc rozdzielczość i dorzucając trofea (w tym trzy platynowe - mocny wabik na łowców pucharków).

bDyUtqbV

Wszystkie gry w kolekcji będą obsługiwały również technologię 3D i to w dość ciekawy sposób. Podobnie jak w 3DS gra ma zostać wyposażona w suwak, który będzie decydował jak mocny będzie efekt trójwymiaru. Ma to pomóc w dopasowaniu wrażeń do pozycji gracza. Ok, to ciekawostka, bo minie jeszcze trochę czasu zanim odpowiedni telewizor zagości w większości salonów, ale Sony naprawdę stara się promować tę nowinkę.

Póki co jednak bardziej użyteczne będzie skorzystanie z dobrodziejstw kontrolera Move. Co prawda jedynie w mini-gierkach ale zawsze.

Ostatnia dobra wiadomość jest taka, że za 3 gry zapłacimy mniej, niż za jedną nowość. Sugerowana cena w USA to $39.99. I jak tu nie lubić takich wiadomości?

bDyUtqbX

Maciej Kowalik

327003027305682986
bDyUtqcT