Skoro Splatoon 2 już za moment, czas pobrać appkę na telefony

Skoro Splatoon 2 już za moment, czas pobrać appkę na telefony
19.07.2017 10:52
Skoro Splatoon 2 już za moment, czas pobrać appkę na telefony
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Nintendo jest jedną nogą w XXI wieku. Tylko jedną.

Większość recenzentów wydała już werdykt w sprawie Splatoon 2, zapominając, że rozgrywka w kameralnym gronie na przedpremierowych serwera nijak ma się do rzeczywistości. Dlatego naszą recenzję przeczytacie na początku tygodnia, gdy już będzie wiadomo jak konsumenckie serwery Nintendo radzą sobie z zalewem graczy.

Ale sequel rewolucji w rozgrywce nie przyniesie, więc kto grał na Wii U ten mniej więcej wie, czego się spodziewać. Z jednym wyjątkiem - na Switchu będziemy mogli pogadać z innymi. W przypadku pierwszej gry reżyser gry tłumaczył brak takiej opcji ogólną toksycznością sieciowych graczy.

325566944088766428

Premiera w piątek, ale już teraz możecie pobrać na iSprzęty i Androidy appkę Nintendo Switch Online, która umożliwi rozmowę z innymi graczami i zapraszanie znajomych do rozgrywki przez media społecznościowe. Tak, by gadać z innymi musicie podłączyć headset do swojego telefonu. Adam załamywał już nad tym ręce.

Nintendo Switch Online to też dostęp do sieci SplatNet 2, który umożliwi podglądanie na ekranie smartfona rozmaitych statystyk związanych z rozgrywką.

Ale jest tu jeden haczyk, o którym posiadacz Switcha powinien pamiętać. Appka póki co jest darmowa, ale w przyszłym roku Nintendo wprowadzi opłaty za granie w sieci.

Maciej Kowalik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)