Simsowe wampiry, Icey i hardkorowcy Diablo [PolyTube]

Simsowe wampiry, Icey i hardkorowcy Diablo [PolyTube]

Simsowe wampiry, Icey i hardkorowcy Diablo [PolyTube]
Patryk Fijałkowski
28.01.2017 10:00

A może jesteście ciekawi, jak najnowszy Resident prezentuje się na PS VR?

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

Słyszeliście o Icey? Jeśli nie, Nitek służy recenzją tego intrygującego indyka, który chyba nauczył się trochę od Metal Gear Rising: Revengeance.

Icey - recenzja // INDIE gameplay pl

Jeśli na sali są natomiast fani Simsów, Lotta z wielką przyjemnością pokaże Wam, jak wygląda najnowszy dodatek - Wampiry.

First Look The Sims 4 Wampiry #1 - CAS, nowe ubrania, fryzury, kolory skóry , blizny i inne

My się już nagadaliśmy o najnowszym Residencie - Adam zrecenzował, ja pozachwycałem się horrorowymi niuansami, a potem razem dyskutowaliśmy z Maćkiem, któremu się nie podobało. A jak gra wypada w goglach PS VR? To już pokaże Maniak Gaming.

[PS VR] Resident Evil VII (18+) - Najefektywniejsza gra na VR!

Xaz ax podzielił się swoją pogadanką na temat trybu Hardcore w Diablo 3 - obala błędne teorie i naświetla, jak to wygląda naprawdę.

Czym jest tryb Hardcore? Czy jest trudny?

Na do widzenia mamy z kolei Nibyrecenzję Halo Wars: Definitive Edition od - jakżeby inaczej - Wielkie Mi Halo.

Halo Wars: Definitive Edition - Nibyrecenzja // Recenzja PL

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)