Sims 3 to najbardziej przyjazna zwierzętom gra 2009 roku

Strona głównaSims 3 to najbardziej przyjazna zwierzętom gra 2009 roku
01.01.2010 22:59
Sims 3 to najbardziej przyjazna zwierzętom gra 2009 roku
marcindmjqtx
marcindmjqtx

PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) to organizacja zajmująca się głównie walką o prawa zwierząt. Dzięki jej staraniom możemy też czasami zobaczyć kobiety, które prędzej będą chodzić nago niż w futrze. W każdym razie to właśnie od nich Sims 3 dostało nagrodę za bycie najbardziej przyjazną zwierzętom grą w 2009 roku.

Skąd to wyróżnienie? W najnowszej odsłonie serii można być wegetarianinem, dzięki czemu nasz sim będzie żył dłużej i wolniej się starzał. W grze można też jeść tofu-dogi i ratatuille. Od jedzenia za dużej ilości mięsa nasz bohater będzie chorował itd. Na stronie organizacji zwrócono też uwagę, jak duży jest to postęp od Sims 2, gdzie gracze musieli sami przygotować odpowiednie mody.

W poprzednim roku nagrodę zdobyło Fable 2. Za co? Jedzenie owoców i warzyw nas oczyszczało, jak łatwo się domyślić - jedzenie mięsa wręcz przeciwnie.

Jestem ciekawy, czy PETA ma też specjalną antynagrodę dla najmniej przyjaznej zwierzętom gry. Na przykład w takim Divinity II możemy skopać na śmierć zajączki za 1XP (sami sobie zobaczcie w demku).

327137838376638506
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)