Silent Hills skasowane. P.T w środę zniknie z PlayStation Store [Aktualizacja]

Silent Hills skasowane. P.T w środę zniknie z PlayStation Store [Aktualizacja]
27.04.2015 16:45
Silent Hills skasowane. P.T w środę zniknie z PlayStation Store [Aktualizacja]
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ani Norman Reedus, który wystąpił w P.T i miał wystąpić też w Silent Hills, ani reżyser Guillermo del Toro nie podają powodów wyrzucenia projektu do śmieci. [Aktualizacja - sprawę skomentowało Konami]

[Aktualizacja] Konami potwierdziło Kotaku, że tworzony z Guillermo del Toro projekt o roboczej nazwie Silent Hills został skasowany. Firma zamierza jednak kontynuować serię. Ponoć trwają w tej sprawie jakieś rozmowy. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

[Oryginalny wpis]Wydaje się jednak oczywiste, że jest on ofiarą tarć na linii Hideo Kojima-Konami, w wyniku których genialny twórca najprawdopodobniej rozstał się z dotychczasowym pracodawcą. Silent Hills miało być kooperacją Kojimy, jego studia Kojima Productions oraz Guillermo del Toro. Grywalny teaser P.T narobił nam smaka na mocny horror tylko dla dorosłych, a Kojima obiecywał nawet, że jego misją jest sprawić, byśmy ze strachu pobrudzili spodnie.

Ale od premiery P.T o projekcie było cicho, a gdy spór Kojimy z Konami wyszedł na jaw, baliśmy się już nie Lisy z gry, a tego, czy Silent Hills kiedykolwiek powstanie. Cóż, kiedyś - być może. Ale obecnie projekt - przynajmniej w zapowiadanej wcześniej formie - jest martwy.

Nie pozostaje nic innego, jak ściągnąć P.T. z PlayStation Store, póki jeszcze tam jest. Niebywale klimatyczne demo zniknie ze sklepu w najbliższą środę, czyli 29 kwietnia.

[źródło: Eurogamer]

Maciej Kowalik

327142336079943722
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)