Silent Hill nie otworzy swych bram w styczniu. Czy potem wciąż będziemy chcieli tam wracać?

Silent Hill nie otworzy swych bram w styczniu. Czy potem wciąż będziemy chcieli tam wracać?
marcindmjqtx

10.01.2012 09:44, aktual.: 08.01.2016 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dwie części Silent Hill były w zasadzie moim jedynym celem zakupowym w styczniu. O opóźnieniu zestawu plotkowało się już od jakiegoś czasu, ale Konami w końcu je potwierdziło. Nowa data w zasadzie skazuje klasyczne gry na zapomnienie.

Inaczej tego określić nie można, bo Konami potwierdziło, że Silent Hill HD Collection zostanie wydane w marcu. To nie pierwsze opóźnienie tego zestawu, ale na pewno najbardziej nieszczęśliwe.

Kilka sklepów jako dokładną datę premiery wskazuje 6 marca. A to oznaczałoby, że wiekowe Silent Hille będą rywalizowały z... nowym Silent Hillem, bo 9 marca do sklepów trafi Downpour, którego wydawcą też jest Konami! To raczej nie jest zbyt mądre.

Styczeń i luty to względna pustka w kalendarzach wydawniczych - miejsce idealne na takie odgrzewane kotlety, które mogłyby napędzić potem klientów nowej odsłonie serii. W marcu oprócz Silent Hill wychodzi jeszcze przecież między innymi Mass Effect 3, X-COM, Ghost Recon a może i Max Payne 3 (choć w to akurat średnio wierzę). Tam taryfy ulgowej dla niegdysiejszych klasyków już nie będzie.

[via Joystiq]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)