Sieciowy Władca pierścieni powróci do korzeni

Sieciowy Władca pierścieni powróci do korzeni09.11.2018 17:44
Sieciowy Władca pierścieni powróci do korzeni

Kolejne MMO chce pozwolić graczom na cofnięcie się do swoich początków.

Lord of the Rings Online, gra całkowicie oryginalna i w ogóle niewzorująca się na World of Warcraft, uruchomiła nowe serwery, dzięki którym gracze mogą się cofnąć w jej przeszłość. Serwer Anor pozwala im na doświadczenie gry w stanie, w jakim znajdowała się ona w 2007 roku z ograniczeniem poziomu doświadczenia do 50.

Ci, którzy zdecydują się na tę zabawę, rozpoczną grę całkowicie od początku. Warto jednak wspomnieć, że twórcy LOTRO zastosowali tu podejście trochę inne od Blizzarda. Zawartość gry będzie taka jak dniu jej premiery, ale już dostępne klasy i usprawnienia interfejsu, wprowadzone później, pozostaną. Podobnie poprawki błędów.

Legendary Server - Launch Trailer - Lord of the Rings Online

Z nowego-starego serwera skorzystać mogą wyłącznie gracze, opłacający w LOTRO abonament (czyli posiadające status VIP, uhh). Podobnie jak wiele MMO, które pojawiły się na rynku po sukcesie WoW-a, gra początkowo wymagała abonamentu, by później przejść na model free to play.

Obecnie więc każdy może w nią grać za darmo, a gra zarabia na mikrotransakcjach i dobrowolnym abonamencie. Ci, którzy go opłacają, mogą skorzystać z szeregu profitów (oraz, od teraz, dostępu do "Legendarnego" serwera).

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)