Sieciowa zabawa w Max Payne 3 zapowiada się świetnie

Sieciowa zabawa w Max Payne 3 zapowiada się świetnie

Sieciowa zabawa w Max Payne 3 zapowiada się świetnie
marcindmjqtx
15.12.2011 11:00, aktualizacja: 06.01.2016 11:42

Czy Max Payne 3 postara się odebrać koronę najlepszych sieciowych strzelanek TPP, które odpowiednio na PS3 i 360 należą do serii Uncharted i Gears of War? Na to wygląda.

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Ma właśnie miejsce transakcja narkotykowa i coś idzie nie tak. Zadaniem gracza będzie zebranie toreb z pieniędzmi i dostarczenie ich do bezpiecznego miejsca (coś podobnego było już w Call of Juarez: The Cartel). W drugiej rundzie dostajemy jednak inny cel, będzie więc jeszcze ciekawiej. Co na przykład? A na przykład zostanie wyznaczona nagroda za głowę najniebezpieczniejszego gracza poprzedniej rundy albo będziemy musieli przejąć terytorium wroga.

Dostaniemy, a w zasadzie zdobywając punkty doświadczenia, odblokowywać będziemy "Bursts". Taka na przykład "paranoia" sprawi, że wrogowie zobaczą swoich kompanów jako przeciwników. "Sneaky" natomiast sprawi, że Wasza postać będzie przez przeciwnika widziana jako współtowarzysz meczu. Ma pojawić się również bullet time, choć wątpię, aby przypominał on ten, który trafi do kampanii fabularnej.

[via Kotaku]

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)