Sid Meier kontynuuje eksplorowanie galaktyk - zapowiedziano Sid Meier's Starships

Sid Meier kontynuuje eksplorowanie galaktyk - zapowiedziano Sid Meier's Starships

Sid Meier kontynuuje eksplorowanie galaktyk - zapowiedziano Sid Meier's Starships
marcindmjqtx
19.01.2015 14:11, aktualizacja: 05.01.2016 15:20

W parze z ogłoszeniem idzie stosowny zwiastun. Premiera w ciągu najbliższych miesięcy.

Dobra wiadomość dla fanów serii z nazwiskiem Sida Meiera na początku: nadchodzi Sid Meier's Starships - nowa strategia turowa na PC-ty, Maki i iPady. Gra polegać będzie na przemierzaniu planet, podróżach międzygwiezdnych i budowaniu potężnej federacji. Do naszego użytku zostanie oddana flota tytułowych statków kosmicznych. Jako supernowoczesna cywilizacja wyruszymy na pomoc pobratymcom z dawno zapomnianej planety Ziemia.

Sam Sid Meier w taki sposób opisuje swoją grę: - Moim celem było stworzenie doświadczenia koncentrującego się na projektowaniu statków i walce w uniwersum wypełnionym międzygwiezdnymi przygodami, dyplomacją i eksploracją.

Twórcy zapowiadają także, że Starships i wydane w poprzednim roku Beyond Earth będą powiązane nie tylko tematyką, ale i opcjami w grze. Niestety, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących tej współpracy, poza obietnicą, że wzbogaci ona oba tytuły.

Co najważniejsze, Sid Meier's Starships wyjdzie wkrótce - we "wczesnym 2015". Trzeba przyznać, że ten dzień obfituje w zapowiedzi kosmicznych strategii. Czyżby wracały do łask?

[źródło: GameSpot]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)