Shower Notebook - gdy pomysł najdzie Cię w nieoczekiwanej chwili

Shower Notebook - gdy pomysł najdzie Cię w nieoczekiwanej chwili22.10.2010 15:18
marcindmjqtx

Nigdy, ale to nigdy (wielki kwantyfikator użyty rozmyślnie) pomysł nie przychodzi mi do głowy kiedy mam na to nadzieję i - co ważniejsze - jestem na to przygotowany. Za to w sytuacjach, które graniczą ze skrajnym brakiem możliwości zanotowanie, to i owszem.

Są różne czynności, podczas których pomysły wręcz pączkują. Wystrzeliwują fontanną błyskotliwych myśli, po czym natychmiast spływają do kanalizacji, zostawiając po sobie ledwie wyczuwalną, wysublimowaną woń geniuszu.

Z częścią takich sytuacji można sobie dziś poradzić. Smartfon ewolucyjnie zastąpił notatniki porozkładane po całym mieszkaniu, oraz ten jeden, ostatniej szansy wciśnięty w tylną kieszeń spodni. Co jednak zrobić podczas mycia zębów lub... pod prysznicem? Zanim zdążymy wysuszyć ręce i dobyć urządzenia pomysł już ulatuje.

Na szczęście, firma Perpetual Kid znalazła rozwiązanie na ten chyba ostatni już problem. Waterproof notebook, czyli w dosłownym tłumaczeniu - wodoodporny notatnik, to kolejny gadżet który powiesisz pod prysznicem. Posiada 80 naciętych przy grzbiecie wodoodpornych stron, które można zapisać do woli specjalnym ołówkiem. Po zanotowaniu kartkę można bezpiecznie wydrzeć (dzięki nacięciom) i oddać się realizacji pomysłu.

Waterproof Notebook można kupić w sklepie internetowym Perpetual Kid już a 13 dolarów. Tanio nie jest, ale pewnie i tak sie opłaca jeśli policzyć wszystkie zmoczone zeszyty, wartość uleciałych pomysłów, oraz ryzyko utraty zdrowia, którym może się zakończyć bieg boso po mokrych kafelkach.

Łukasz Cichy

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)