Shin-chan wraca na konsole

Shin-chan wraca na konsole04.12.2008 15:25
Shin-chan wraca na konsole
marcindmjqtx

Ulubiony bohater wielu dzieci oraz dorosłych (z drugiej strony, znienawidzony przez japońskich rodziców za psucie im pociech) powraca w trzeciej odsłonie na DSa - Crayon shin-chan: Arashi wo yobu nendororo~n daihenshin!. Tym razem motywem przewodnim jest glina, która umożliwia deformacje zarówno głównego bohatera jak i oponentów. Autorzy mówią póki co o 3 głównych elementach:

1) Nendoro Body - Ciało Shinka będzie bardzo plastyczne i zależnie od sytuacji będzie można je np. zamienić w kuleczkę czy też spłaszczyć, coby się unosiło na wietrze

2) Nendoro Beam - Pistolet strzelający promieniami, które zamieniają przeciwników w glinę; Shinek oczywiście posiada niestandardowy sposób trzymania broni i wsadza ją sobie w tyłek

3) Nendoronpa - Shin-chan będzie mógł także zamieniać się w ponad 20 innych postaci, w tym w shinko-czołg, helikopter lub... ogromne wiertło.

Widać tutaj wpływy wielu tendencji obecnych w platformówkach w przeciągu ostatnich lat (dwywymiarowe Metroidy, Kirby) i jeśli autorzy zadbają o interesujące ich wykorzystanie, to miłośnicy gatunku otrzymają wartą sprawdzenia pozycję, zwłaszcza patrząc na coraz mniejszą ilość tego typu gier na rynku. Poprzednie odsłony Shinka na DSa były jednak powiedzmy przeciętne, więc lepiej zaczekać do chociażby recenzji Famitsu, nim podejmie się decyzje o zakupie. Z drugiej strony, to Shinek. Cokolwiek by nie zrobił, będzie zabawnie.

[via Famitsu]

Jakub Tepper

327286233926011780
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)