Shenmue 3 znowu chce Twoich pieniędzy - zbiórka została wznowiona

Shenmue 3 znowu chce Twoich pieniędzy - zbiórka została wznowiona

Shenmue 3 znowu chce Twoich pieniędzy - zbiórka została wznowiona
marcindmjqtx
18.09.2015 11:44, aktualizacja: 05.01.2016 14:53

Bez obaw, gra dalej powstaje, po prostu zgodnie z zapowiedziami pojawiła się dodatkowa możliwość wsparcia projektu i uczynienia tytułu jeszcze wspanialszym.

Shenmue 3 zrobiło szał na Kickstarterze - miało najszybciej uzbierany milion w ramach gry wideo, a wreszcie okazało się najbardziej fundowaną grą w historii usługi. Zbiórka zakończyła się na ponad sześciu milionach dolarów, przebijając początkowy cel o ponad cztery miliony, ale i tak nie docierając do najwyższego progu - dziesięciu milionów.

Wszystko może się jednak zmienić. Zgodnie z początkowymi zapowiedziami zbiórka Shenmue 3 została wznowiona, by Ci, którzy nie zdążyli się dorzucić, naprawili swój błąd. Gra powstaje zgodnie z planem - wszelkie dodatkowe fundusze po prostu pozwolą osiągnąć wyższe progi i uczynić grę jeszcze lepszą oraz bardziej rozbudowaną. Twórcy podkreślają również, że zastrzyk gotówki i tym samym konieczność zaimplementowania nowych elementów może doprowadzić do przesunięcia wstępnej daty premiery, którą jest okres świąteczny 2017 roku.

To może lepiej jednak nie wpłacać, co? Oczywiście żartuję - każdy zrobi, jak uważa, a jeśli jesteście zainteresowani dalszym wspieraniem projektu, zbiórkę znajdziecie tutaj. Na sypnięcie złotem macie jeszcze 104 dni.

[źródło: The Escapist]

Patryk Fijałkowski

326868155534698775
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)