Serious Sam HD mógłby trafić na PS3, gdyby gracze go chcieli

Serious Sam HD mógłby trafić na PS3, gdyby gracze go chcieli
marcindmjqtx

30.06.2009 10:48, aktual.: 12.01.2016 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Posiadacze PS3 mogli poczuć się rozczarowani faktem, że Serious Sam HD nie trafi na ich platformę. Roman Ribaric z Croteam postanowił wyjaśnić, dlaczego tak się stało.

Nie mogliśmy znaleźć  funduszy, by opłacić dodatkowy czas potrzebny [na produkcję]. Zakładaliśmy, że albo wydajemy wersję na PSN równocześnie, albo o niej zapominamy. Myśleliśmy również nad znalezieniem innej ekipy, ale brakowało chętnych (brak czasu/pieniędzy/zainteresowania) albo zdolnych (wystarczająco szalonych) by zmieścić się w wyznaczonych ramach czasowych.Jednak nie wszystko jeszcze stracone. Croteam zastanawia się nad sensem wydania wersji na PSN w jakiś czas po premierze w XBLA, ale zewsząd słyszy, że to niekoniecznie najlepsze wyjście.

Wciąż słyszymy od wydawców, inwestorów, marketingowców i innych "garniturów", że gracze  z jednej konsoli (w tym wypadku PSN) nie będą chcieli dostać swojej wersji powiedzmy osiem miesięcy i siedem dni później, jeśli wcześniej ukaże się na innej konsoli (w tym wypadku XBLA). Zwykle powiedziałbym, że to stek bzdur, ale na razie powstrzymam się od komentarza. Co sądzą Wasi czytelnicy? No właśnie, co sądzicie? Czy fakt wcześniejszego ukazania się gry na innej platformie sprawia, że automatycznie skreślacie ją z listy potencjalnych zakupów?[via G4TV]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)