Seriale TVN-u bezpłatnie na PS3, Androidzie oraz iSprzętach

Strona głównaSeriale TVN-u bezpłatnie na PS3, Androidzie oraz iSprzętach
27.08.2011 15:04
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Stacja uruchomiła usługę TVN Player, która oferuje bezpłatny dostęp do seriali i programów telewizji TVN. Niedługo pojawi się ona na PS3 i platformach mobilnych.

bESwhIUl

Korzystając z konsoli PlayStation 3 mogliśmy już bezpłatnie oglądać wybrane programy stacji AXN i polsatowskiej telewizji internetowej Ipla. Kolejny w kolejce będzie TVN. W ciągu najbliższych tygodni TVN Player zostanie uruchomiony na platformach wyposażonych w system Android, iPada, iPhone'a i właśnie na konsoli Sony.

W bezpłatnej ofercie najdziemy ponad 3 tysiące odcinków popularnych programów takich, jak "Usta, Usta", "Brzydula", "Magda M", "Kasia i Tomek","Mam Talent", "You Can Dance. Po prostu tańcz!" czy "X Factor". Wygląda na to, że niebezpieczeństwo partnerek nalegających na maraton z ulubionym serialem stało się właśnie bardzo realne. W TVN Playerze będą pojawiały się też przedpremierowo najnowsze odcinki programów.

Kolejna cegiełka do rozbudowania możliwości multimedialnych PS3 została dorzucona. Może doczekamy się kiedyś na konsoli VOD z prawdziwego zdarzenia.

bESwhIUn

Maciej Kowalik

Udostępnij:
bESwhIUx
Komentarze (0)
bESwhIVj