Seria Devil May Cry doczeka się nowego wydania na PS3?

Strona głównaSeria Devil May Cry doczeka się nowego wydania na PS3?
08.09.2009 16:56
Seria Devil May Cry doczeka się nowego wydania na PS3?
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDZMAJkS

Wydaje się, że zapowiedziana przez Sony nowa edycja serii God of War na PS3 przetrze pewne szlaki. Christian Svensson z amerykańskiego oddziału Capcomu już zaczął głośno myśleć, czy nie zrobić podobnego wydania serii Devil May Cry, choć najpierw chce sprawdzić jak poradzi sobie God of War: Collection .

bDZMAJkl

Svensson zabrał w tej sprawie głos na forum Capcomu, gdzie napisał, że będzie pierwszy w kolejce po nową edycję God of War, a przy okazji zaczął delikatnie badać grunt pod podobne akcje swojej firmy:

Nie chcę by ktokolwiek odczytał to w opaczny sposób (tak samo jak nie mówię, że coś takiego może się zdarzyć), ale jestem zainteresowany by seria DMC przeszła podobny zabieg... czy są jakieś inne tytuły, które chcielibyście zobaczyć w tej formie?Oczywiście Svensson przezornie rozpoczął od zaprzeczenia, że coś takiego planują, ale przecież Capcom to mistrzowie reedycji swoich gier. Poza tym takie składanki starych hitów podciągniętych do wysokiej rozdzielczości wydają mi się naprawdę fajne i przy okazji takich właśnie wydawnictw wreszcie widać sensowne wykorzystanie nośnika Blu-Ray. Ja chętnie zobaczyłbym więcej takich reedycji, a Wy?

326928676321384490
bDZMAJlj