Self Defense i Marathon - będą z tego gry?

Znaki towarowe to dość tajemnicze źródło informacji, z reguły sugerują nam, że powstaną jakieś gry, ale nie koniecznie musi się to sprawdzić. Dlatego do zastrzeżenia nazw Marathon i Self Defense można by podejść bez szczególnej ekscytacji, gdyby nie to, że odpowiednie wnioski złożyły Bungie i Crytek UK czyli dawne Free Radical Design.

Self Defense i Marathon - będą z tego gry?
marcindmjqtx

15.03.2010 | aktual.: 13.01.2016 16:04

O Self Defense od Crytek UK nie wiadomo praktycznie nic, poza tym, że prawdopodobnie będzie to strzelanka. Można też zobaczyć logo gry klikając tutaj.

Nieco więcej możemy wywnioskować z aplikacji Bungie, ponieważ Marathon to tytuł ich pierwszego FPS, który ukazał się na platformy Apple Macintosh i Pippin w 1994 r. Tytuł doczekał się dwóch kontynuacji. Pierwszą z nich, Marathon 2: Durandal znajdziecie na Xbox Live Arcade*, ale podobno czas nie obszedł się z grą zbyt łaskawie. Wniosek o zastrzeżenie nazwy Marathon może więc dotyczyć zupełnie nowej gry (co ma sens po rozbracie z Microsoftem), albo też wydaniem kolejnego klasyka na np. na XBLA. Wolałbym to pierwsze rozwiązanie.

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza?Dowiesz się tu.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.