Sekretny numer telefonu i Watch Dogs w GTA V

Sekretny numer telefonu i Watch Dogs w GTA V

Sekretny numer telefonu i Watch Dogs w GTA V
Patryk Fijałkowski
11.01.2016 19:13, aktualizacja: 25.01.2016 11:04

Gracze Grand Theft Auto V odkryli ostatnio nieznany wcześniej sekret, obecny w produkcji Rockstara. A ci, którym nie wystarczy to, co firma przygotowała, dodają do niej własne modyfikacje. Jedna z nich wykorzystuje motyw z Watch Dogs.

Wiele można na temat Watch Dogs powiedzieć, ale co do jednego mogą się zgodzić wszyscy - to gra niewykorzystanego potencjału. Ubisoft był w stanie stworzyć wiarygodnie wyglądające miasto, nie najgorszą fabułę i intrygujące możliwości, których wcześniej na próżno było szukać w grach z otwartym światem, ale czegoś zabrakło.

Możliwe, że tego ostatecznego szlifu, tej jakości, która na razie wydaje się osiągalna tylko dla Rockstara. Nikomu na razie nie udało się ich pokonać w ich własnej grze i może choćby dlatego dobrze, że niektóre z dobrych pomysłów konkurencji mogą trafić do gangsterskiej serii dzięki pomysłowym graczom.

Mowa tutaj o modyfikacji Watch_Dogs V hacks script mod, dodającej do GTA V telefon komórkowy znany z gry Ubisoftu. Za jego pomocą można wysadzać żarówki przydrożnych latarni, uszkadzać transformatory, zdalnie niszczyć hydranty, zmieniać na żądanie światła drogowe, włamywać się do kamer bezpieczeństwa i wiele innych. Jeżeli gracie w GTA V na pececie, to warto spróbować.

Tymczasem nawet bez ręcznego dodawania do gry ściągniętych z sieci modyfikacji wciąż, mimo upływającego od premiery czasu, można w niej znaleźć coś nowego. Gracze odkryli w ostatnim czasie nowy sekretny numer telefonu. Po wybraniu 1-999-367-3767 następuje połączenie z „Black Cellphones” i eksplozja.

GTA V Players Have Found A New Cell Phone Secret

Co to oznacza? Czy kryje się za tym coś więcej? Czy GTA V kiedyś ujawni przed nami wszystkie swoje tajemnice? Tego nie wiadomo - opisywanego numeru nie było na liście sekretnych telefonów, które jakiś czas temu udało się wygrzebać z kodu gry, pojawiło się więc przypuszczenie, że Rockstar dodał go w którejś z ostatnich aktualizacji.

Ale po co? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Tak czy inaczej, dobrze widzieć, że gra wciąż żyje.

[źródło: Kotaku, RockPaperShotgun]

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)