Sekretna zbrojownia generała Knoxxa

Strona głównaSekretna zbrojownia generała Knoxxa
29.01.2010 10:06
Sekretna zbrojownia generała Knoxxa
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Tak w nieoficjalnym tłumaczeniu brzmi tytuł nowego dodatku do Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx. Z okazji ogłoszenia oficjalnej informacji, Gearbox wypuściło też dwa obrazki.

bEKiGhCJ

Z komunikatu wynika, że dodatek oferować będzie "brutalnych, nigdzie wcześniej nie widzianych przeciwników", "ogromne nowy tereny", misje oraz oczywiście masę nowych broni. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, limit poziomów doświadczenia ma zostać podniesiony, ale nie wiadomo jeszcze o ile - dodatek został zaprojektowany dla postaci pomiędzy 34 a 50 poziomem.

Z tych dwóch obrazków nie można za wiele wyciągnąć: wielki mech w barwach oddziałów Lance, kolejne pająkowate potworki i nowy sześciokołowy samochodzik do jazdy. Na razie jeszcze nie wiadomo też, kiedy Zbrojownia otworzy swoje podwoje.

Z Borderlands miałem tego pecha, że nie miałem możliwość dłużej pograć w tryb dla wielu graczy i zanudziłem się na śmierć kampanią w pojedynkę. Chyba trzeba będzie wrócić do tego tytułu przy okazji jakiegoś zbiorczego wydania. Już ze znajomymi.

bEKiGhCL

Konrad Hildebrand

327123492951054378
Udostępnij:
bEKiGhDH