Sejuani - nowy czempion nadjeżdża do Leauge of Legends na dziku

Strona głównaSejuani - nowy czempion nadjeżdża do Leauge of Legends na dziku
13.01.2012 11:17
Sejuani - nowy czempion nadjeżdża do Leauge of Legends na dziku
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Półnaga wojowniczka w kolczym staniku, w hełmie z jednym rogiem, wymachująca cepem bojowym podczas jazdy na wielkiej, włochatej świni. Ciągle się zastanawiacie, za co lubię tę grę?

bEJORIOJ

Sejunani będzie najnowszym, 91 już, czempionem jakim można kierować w League of Legends. Choć Riot Games dzisiaj zaledwie zaprezentowało promujący nową bohaterkę obrazek, to informacje na jej temat krążyły w sieci już od jakiegoś czasu.

Same ilustracje pojawiły się już wczoraj, wyciągnięte z tajwańskiego klienta gry. Dzisiaj jeden z nich został potwierdzony oficjalnym materiałem wideo, drugi przedstawia Sejuani w mniej mroźnej wersji:

Skoro wydobyte przez graczy obrazki się potwierdziły, czy oznacza to, że poniższy zestaw potencjalnych umiejętności Sejuani okaże się prawdziwy? Prezentuje się on następująco (zostawiłem oryginalne nazwy umiejętności - kmh):

bEJORIOL

INNATE: Podstawowe ataki Sejuani wywołują Frost, zmniejszając prędkość poruszania się przeciwników o 10 proc. na 3 sekundy.

tag: tank zasięg: 125 prędkość poruszania się: 315 podstawowy pancerz: 17.5 (+3.5 na poziom) podstawowa mana: 220 (+40 na poziom) regeneracja many: 1.29 (+0.09 na poziom) regeneracja zdrowia: 1.45 (+0.17 na poziom) odporność na magię: 30 (+1.25 na poziom) podstawowe zdrowie: 450 (+85 na poziom) atak: 54 (+3.5 na poziom)

Czy okaże się to prawdą, nie wiadomo. Wcześniej po sieci krążyło kilka zestawów jej potencjalnych umiejętności i nie wiadomo, który okaże się właściwy. Osobiście mam nadzieję, że Sejuani będzie miała inny zestaw zdolności - w tym nie ma nic szczególnie unikalnego.

Plotki sugerowały, jakby nowa bohaterka potrafiła schodzić ze swojego wierzchowca i mu rozkazywać, co byłoby pewną nowością. No ale to były plotki.

bEJORIOR

Więcej informacji o Sejuani Riot poda najpewniej w przyszłym tygodniu.

Konrad Hildebrand

327229558359873578
Udostępnij:
bEJORIPH