Secret War - gra w stylu XCOM od słowackiego studia Neutraworks

Secret War - gra w stylu XCOM od słowackiego studia Neutraworks

Secret War - gra w stylu XCOM od słowackiego studia Neutraworks
Joanna Pamięta - Borkowska
27.11.2018 11:36

Słowacy proponują wojnę z punktu widzenia tajnych wywiadów.

Słowackie studio Neutraworks zapowiedziało grę w klimatach Xcom i Jagged Alliance - przy okazji ujawniło swoje istnienie. Ich projekt zwie się Secret War i opowie o tych mniej znanych działaniach towarzyszących wojnie - o walce wywiadu, akcjach sabotażu, przesłuchaniach więźniów, tajnych misjach i zakulisowej polityce.

Tytuł zapowiadają tym oto zwiastunem, będącym kolażem nagrań z dokumentów:

Secret War ma być strategią turową, opowiadającą o tym innym, ale nie mniej fascynującym obliczu drugiej wojny światowej. Będziemy budować tajne bazy, rekrutować jednostki specjalne i organizować ruch oporu oraz planować akcje, o których nikt się nie dowie i w żadnych annałach nie opisze. A przynajmniej tak byśmy chcieli. Z opisu wynika, że będziemy mogli wybrać stronę konfliktu.

Neutraworks to nowo powstałe (w styczniu tego roku) studio, którego siedziba znajduje się w Nitrze, w Słowacji. W nazwie studia kryje się zresztą nawiązanie do miasta - Nitra po niemiecku to Neutra. Oficjalna strona studia ma być na bieżąco uzupełniana o wiadomości na temat Secret World. Póki co, znajdują się na niej tylko grafiki koncepcyjne i zwiastun.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)