Second Assault - dodatek do Battlefield 4 z datą premiery

Second Assault - dodatek do Battlefield 4 z datą premiery
marcindmjqtx

13.02.2014 19:09, aktual.: 08.01.2016 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chcecie jeszcze więcej wrażeń w czwartym Battlefieldzie? Skoro był czas na plotki, przyszła i pora na oficjalne potwierdzenie. Zagramy już za kilka dni.

A dokładnie 18 lutego, bo wtedy ma mieć swą premierą ten duży dodatek - oczywiście dla posiadaczy Battlefield 4 Premium (PS4, PS3, 360 i PC). Pozostali będą musieli poczekać dwa tygodnie, do 4 marca.

W Second Assault znajdziemy cztery lubiane przez graczy mapy z Battlefield 3 - Operation Metro, Caspian Border, Gulf of Oman i Operation Firestorm. Posiadacze Xboksów One grają od premiery gry na tym sprzęcie, więc kompletna zawartość paczki nie powinna być dla nikogo tajemnicą.

Za to ciekawą informacją jest Naval Strike, kolejny dodatek planowany do BF4. Jak sama nazwa wskazuje skupimy się w nim przede wszystkim na walkach na wodzie, do tego z udziałem chińskich sił zbrojnych. Nowe bronie, gadżety, wodne pojazdy a także 4 nowe mapy - Lost Island, Nasha Strike, Wave Breaker i Operation Mortar.

Nie mamy niestety informacji na temat tego, czy dzięki któremukolwiek z dodatków Battlefield 4 zacznie Wam działać lepiej.

źródło: Joystiq

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)