Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Sea of Thieves w hołdzie Van Halenowi. Rare stworzyło piracki cover "Jump"

Strona głównaSea of Thieves w hołdzie Van Halenowi. Rare stworzyło piracki cover "Jump"
12.10.2020 10:21
Sea of Thieves w hołdzie Van Halenowi. Rare stworzyło piracki cover "Jump"
bDHHCCHq

6 października zmarła legenda rocka, Eddie Van Halen. Rare, twórcy "Sea of Thieves" postanowili oddać muzykowi cześć w swojej grze, nagrywając słynny "Jump" w wersji szantowej.

bDHHCCGJ

- Był człowiekiem, którego talent i radosne usposobienie było wielką inspiracją dla wielu pracowników Rare – możemy przeczytać we wpisie firmy na Twitterze.

Cover utworu "Jump", jaki wydała brytyjska firma składa się w całości z dźwięków, jakie wydają instrumenty dostępne w "Sea of Thieves", z dogranymi wokalami w adekwatnie pirackim, szantowym stylu.

Aranżacja może nie przypaść każdemu do gustu, aczkolwiek przyjęcie tego coveru było ogólnie bardzo pozytywne. Osobiście byłem pod wrażeniem tego, jak przearanżowano solówkę na koncertynę (instrument będący "kuzynem" akordeonu).

bDHHCCGL

"Sea of Thieves" nadal cieszy się dużą popularnością. W grę zagrało już 10 milionów osób, a od czerwca jest dostępna na Steam (gdzie stała się betsellerem). Ostatnia duża aktualizacja zawartości dla gry, Vaults of the Ancients, ukazała się 9 września 2020 r. Uaktualnienie wprowadziło między innymi nowe typy misji, skarby, a także psy jako zwierzęta pokładowe.

bDHHCCHH