Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Sea of Thieves świętuje drugą rocznicę

Strona głównaSea of Thieves świętuje drugą rocznicę
21.03.2020 10:34
Sea of Thieves świętuje drugą rocznicęSea of Thieves świętuje drugą rocznicę
bDnJMXZy

Prezenty! Niespodzianki! Darmowe granie!

bDnJMXYR

Z okazji drugiej rocznicy wydania Sea of Thieves twórcy gry - studio Rare - przygotowali szereg niespodzianek dla aktualnych i potencjalnych graczy tej pirackiej sieciówki. Jak podkreślają sami we wpisie na oficjalnej stronie gry, jest co świętować.

Twórcy zaplanowali szereg niespodzianek i wyzwań w grze, które będzie można podjąć od tego weekendu przez całe marcowe uaktualnienie. Jest też oczywiście prezent! Każdy, kto zaloguje się do gry między 19 a 27 marca otrzyma specjalną, złotą wersję snajperki Eye of Reach. Broń pojawi się w ekwipunku od razu po wejściu do gry.

Gracze dostaną też rocznicową możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach z pierwszego roku gry i odblokowania limitowanych kosmetycznych przedmiotów. Ci, którzy żałowali, że nie udało im się zdobyć choćby bębna Merricka w czasie, gdy był dostępny, dostaną taką możliwość ponownie.

bDnJMXYT

Dodatkowo, w związku z premierą Ori and the Will of the Wisp, wszyscy użytkownicy Game Pass Ultimate mogą odebrać specjalne, inspirowane tą grą barwy dla statku.

A co dla tych, którzy nie są jeszcze graczami Sea of Thieves? Ci mogą skorzystać z darmowego weekendu z grą, który potrwa do 23 marca. W tym czasie granie w tę produkcję jest darmowe dla wszystkich subskrybentów Xbox Live.

Jednocześnie Rare zapowiada, że przed graczami Sea of Thieves jeszcze wiele do odkrycia.

Piszą.

bDnJMXYZ

Dominik Gąska

bDnJMXZP