SCUM bije rekordy popularności

Strona głównaSCUM bije rekordy popularności
31.08.2018 13:02
SCUM bije rekordy popularności
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Na Twitchu gra prześcignęła nawet WoWa!

bEJOyWlN

SCUM to krótka historia o tym, że czasami warto korzystać z rad bardziej doświadczonych kolegów. Jacyś mało znani developerzy (no bo przyznajcie, nie każdy słyszał o Gas Guzzlers Extreme) postanowili zrobić survival i korzystając z pomocy twórców Serious Sama oraz Devolver Digital, wydali grę we wczesnym dostępie na Steamie. SCUM z marszu stał się największym hitem w historii Devolvera.

Ponadto jest to obecnie czwarta najpopularniejsza gra w serwisie Twitch. Imponujący wyczyn biorąc pod uwagę, że tuż za plecami SCUM-a znajdują się takie tuzy jak World of Warcraft, a we wczesnym dostępie pojawiła się dopiero 29 sierpnia. Z czym to się je? Jest to multiplayerowy survival opowiadający o tytułowym show telewizyjnym rozgrywanym na zamkniętej wyspie i walczącym o życie z innymi przeciwnikami.

325488543453755356

Wczesny dostęp można kupić na Steamie za 72 złote, a cena będzie rosnąć wraz z postępami w procesie produkcji. Premiera najszybciej za rok, a jakoś w połowie września możecie spodziewać się jakiegoś dłuższego tekstu mojego autorstwa na temat wczesnego dostępu. Jeszcze parę dni i znajdę w końcu czas, by ją odpalić.

bEJOyWlP

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
bEJOyWmL