Scribblenauts Remix na iOS - nie trzeba już kupować DSa

Strona głównaScribblenauts Remix na iOS - nie trzeba już kupować DSa
12.10.2011 11:26
Scribblenauts Remix na iOS - nie trzeba już kupować DSa
marcindmjqtx
marcindmjqtx

A przecież na telefony to są tylko popierdółki i engryberdsy...

bECAGPSJ

Paweł Winiarski pisał w sierpniu o zarejestrowaniu domeny scribblenautsremix.com i w komentarzach spekulowaliście, że może to nowa gra na DS, 3DS, a może nawet na PS Vita.

A tu niespodzianka. Gra już dostępna jest w AppStore za 3,99 euro. Scribblenauts Remix łączy  w sobie cechy dwóch gier na Nintendo DS: Scribblenauts i Super Scribblenauts. Dodatkowo wersja na iOS dostała 10 dodatkowych poziomów, a usługa iCloud pozwala nam na równoczesne granie na różnych urządzeniach.

Jeśli nie wiecie, skąd bierze się mój zachwyt - Scribblenauts to dość nietypowa gra logiczna, gdzie pomagamy Maxwellowi w zdobyciu gwiazdek. Ale do rozwiązania zagadki można wykorzystać prawie wszystko. Wystarczy podać nazwę, by element pojawił się na planszy i zachowywał dokładnie tak, jak w rzeczywistości. W wersji Remix pojawia się też dodatkowy element rozgrywki, który obecny była dopiero w Super Scribblenauts - każde słowo można opatrzyć przymiotnikiem, który zmodyfikuje przyzywany przedmiot.

bECAGPSL

Jak widać, fajne, wymagające i dopracowane gry też mają swoje miejsce na smartfonach. Cieszy to, bo przy okazji są dużo dużo tańsze od ich wersji z konsol.

Scribblenauts Remix kupicie tutaj, gra działa także na iPadzie.

Paweł Kamiński

326997205209143338
bECAGPTH