Scott Pilgrim vs. The World: The Game dostanie granie po sieci! [Wkrótce na Rynku Xbox Live]

Scott Pilgrim vs. The World: The Game dostanie granie po sieci! [Wkrótce na Rynku Xbox Live]

Scott Pilgrim vs. The World: The Game dostanie granie po sieci! [Wkrótce na Rynku Xbox Live]
marcindmjqtx
07.08.2012 15:52, aktualizacja: 05.01.2016 16:38

Major Nelson swoim kolejnym wpisem o nowinkach, które niedługo trafią na Rynek Xbox Live potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki i uradował wielu fanów staroszkolnych nawalanek.

Serio, patrząc na tę listę rzeczy, które niedługo trafią do Xbox Live nie zwracam większej uwagi na kolejny zestaw dodatków do Modern Warfare 3, nowe zagadki do Quantum Conundrum czy tańsze dodatki do Kingdoms of Amalur: Reckoning. Ok, fajnie, że będą, ale ta linijka:

Scott Pilgrim: Online Multiplayer+Wallace Pack Sprawia, że nie mogę się już doczekać 19 sierpnia.

Nie sądzę, by wielu fanów chodzonych bijatyk nie natknęło się jeszcze na Scott Pilgrim vs. The World: The Game. Od premiery minęły już dwa lata, a jakoś nie przypominam sobie gry, która w tym czasie lepiej reprezentowała ten gatunek. Nie trzeba być nawet fanem ani komiksów ani filmu (choć to niewątpliwie pomaga w wyłapywaniu smaczków), by docenić urok tej pełnej retro-uroku nawalanki. Więcej zachwytów znajdziecie w mojej recenzji, do której przeczytania was serdecznie zapraszam.

W przedostatnim zdaniu narzekam, że:

Jej największą wadą jest brak możliwości gry z innymi przez sieć, co w oczywisty sposób zawęża możliwości znalezienia chętnych na partyjkę. 19 sierpnia (hm, to niedziela - może Major się pomylił, co do dnia...) ten minus będzie można skreślić. Co prawda nie za darmo, a za 400 MSP, ale jeśli autorzy dorzucą nowe, motywujące do kolejnego przejścia Osiągnięcia/Trofea i może więcej, niż jedną grywalną postać (dodatek na pewno pojawi się też na PSN), to z radością wyłożę na to swoje złotówki i zacznę przygodę od nowa, z którymś ze znajomych. Ta gra po prostu jest tego warta.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)