ŚCINKI: Wściekły nerd z ciasta zamyka się w domu na 6 lat (11-17 marca)

ŚCINKI: Wściekły nerd z ciasta zamyka się w domu na 6 lat (11-17 marca)17.03.2013 18:18
ŚCINKI: Wściekły nerd z ciasta zamyka się w domu na 6 lat (11-17 marca)
marcindmjqtx

Wiosna nadchodzi, nowy sezony Gry o Tron też, a ścinek wartych wspomnienia spadło niemal tyle, co śniegu. Jeśli w mijającym tygodniu nie znaleźliście jakiejś informacji na Polygamii, to pewnie jest tutaj. Zapraszam!

Obrazek tytułowy wala się po sieci od dłuższego czasu i nie wiem, kto go zrobił.

W tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o fotowycieczce po Vivid Games

fot. tymonmarkowski.blogspot.com

Bo mamy nadzieję, że kiedyś sami się na taką wybierzemy i nie tylko narobimy zdjęć, ale i wideo. [Dzięki, Tymon]

-

fot. indiegogo.com/projects/company-of-liars

Bo "Company of Liars" kojarzy mi się przewrotnie z "Company of Heroes", więc trzymam kciuki. [Dzięki, Mateusz]

-

...o ukończonym fanowskim spolszczeniu do Dragon Age Ultimate Edition Bo co prawda Dragon Age już daaawno za nami, ale podziwiamy zapał i upór, który pozwolił doprowadzić ten projekt do końca. Wstyd, że nie wziął się za to wydawca. [Dzięki, przystanszaregostraznika]

-

...o animacji z The Legend of Zelda: Skyward Sword zrobionej z... ciasta Bo ani tego zjeść, ani w to zagrać, ale ktoś tu wygrał tytuł rodziców miesiąca i wieczną miłość swojej córki.

-

Bo niestety  Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Raidou Kuzunoha vs. the Soulless Army oraz Shin Megami Tensei: Devil Summoner 2: Raidou Kuzunoha vs King Abaddon wyjdą tylko w USA, ale firma Atlus po raz kolejny zalicza plusa, za dbanie o graczu ze specyficznym gustem, lubiących bardziej niszowe rzeczy. A tymczasem SMT:DDS Overlocked będzie mieć premierę w Europie 29 marca, nareszcie, prawie 2 lata po amerykańskiej. [Dzięki, Grzegorz]

-

...o twórcy gry Plague Inc., który został zaproszony, by dać wykłady o rozprzestrzenianiu się epidemii Bo to jednak nie aż tak znana gra - choć świetna. No i nie wiemy, czy stworzenie gry, w której steruje się epidemią od razu robi z Jamesa Vaughana eksperta od epidemii. Dyrekcja Center for Disease Control najwyraźniej twierdzi, że tak

-

...o byłym szefie Sony, który zupełnie opuści firmę w czerwcu. Bo Kaz Hirai daje nam tyle radości, że już nikt nie pamięta Sir Howarda Stringera.

-

...o powrocie Angry Video Game Nerda

Bo jednak nie jesteśmy newsletterem YouTube'a, ale Jamesa długo nie było i cieszy nas powrót filmów o crapowatych gierkach. A przy okazji pojawił się plakat szykowanego przez niego filmu.

-

...o tym jak PlayStation 4 podnieca Sudę 51 Bo poczekamy, aż ta miłość przestanie być platoniczna i wyda jakieś potomstwo.

-

fot. Destructoid

Bo sprawa nam nieco umknęła. Jedni uważają, że "Broes before Hoes" nikogo nie obraża, inni, że liczy się to, kiedy trofeum się pojawia i Kratos mordujący wtedy postać kobiecą w połączeniu z takim trofeum jest nieco niefortunny. Jeśli o mnie chodzi, zgadzam się z Jimem Sterlingiem z Destructoida - w tym kontekście jest to niezbyt zabawne.

-

To ostatni raz, gdy w Ścinkach wspominam o patologiach.

-

fot. IGN

Bo jakoś nie wpadła w oko nikomu, kto lubiłby cyferki. To oczywiście nie cała, kliknijcie w tytuł.

-

...o ewentualnym powrocie serii Road Rash za pośrednictwem Kickstartera Bo jakoś nie wierzę, że twórca potrzebował 20 lat odpoczynku po Road Rash 3. Ale ok, niech próbuje, to fajna gra była.

-

Dziękuję za uwagę, bądźcie tu za tydzień, w niedzielę między 16:00 a 20:01.

A i jeszcze ogłoszenie parafialne:

fot. Riot Games/P.K.

Wielkie dzięki dla podrzucających mi papierki do skrzynki. Wysyłajcie je na adres pawel.kaminski@polygamia.pl i podpisujcie się ksywką lub imieniem, to będę wiedział, komu dziękować.

Paweł Kamiński

327118061145315370
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)