Ścinki, w których wiodącą rolę odgrywają filmy i postaci animowane (19.11-25.11)

Ścinki, w których wiodącą rolę odgrywają filmy i postaci animowane (19.11-25.11)
Krzysztof Kempski

25.11.2018 12:00, aktual.: 02.12.2018 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ogłoszenie króla Lwa na przyszły rok to zdecydowanie wiadomość tygodnia.

Słyszeliście może o tym, że "Król Lew", fantastyczna animacja Disneya sprzed niemal 25 lat, doczeka się w przyszłym roku nowej wersji? Tym razem stworzonej jednak na podobnej zasadzie, co "Piękna i Bestia", czyli tzw. film live-action. Wciąż mówimy tu jednak o filmie, którego bohaterami są zwierzęta. Fani Shreka nie mogą na razie liczyć na podobną niespodziankę twórców oryginału, ale sporym nakładem pracy stworzyli własną produkcję o zielonym ogrze. Jej znak rozpoznawczy to ciągłe zmiany konwencji. Pełna wersja już 29 listopada.

Shrek Retold - Official Trailer

Skoro zaś wspomnieliśmy już o "Królu Lwie", IGN przygotowało ciekawe porównanie scen z oryginalnej animacji do tego, co zobaczymy w powstającym właśnie filmie. Sporo scen zostanie przeniesionych niemal 1 do 1 z oryginału.

The Lion King Teaser Trailer Side-By-Side Comparison: 2019 vs 1994

Z kolei na ArtStation w tym tygodniu warto rzucić okiem na galerię Ivana Nikulina. W ostatnich dniach artysta w ramach treningu stworzył galerię fikcyjnych kobiecych postaci, a poza tym zaprezentował też groźniejszą wersję Spyro. Tak wyglądający fioletowy drań z pewnością nie wzbudziłby aż takiej sympatii, co oryginał.

Obraz

Kojarzycie może kampanię Dead Air z Left 4 Dead 2? Niedawno ukończona została w 7 minut i 53 sekundy. Bardziej od samego wyniku imponuje jednak fakt, że speedrun pochodzi przecież z nieposiadającej singla gry. a autorzy nagrania wykorzystali przy przechodzeniu gry wszelkie możliwe babole produkcji. Jak oszukać produkcję? O tak:

Dead Air Co-op Speedrun in 7:53 (WR)

Zastanawialiście się może, jak to jest przeczytać wszystkie 337 książek w Skyrimie? Brian Gilbert co prawda nie zrobił tego w trakcie gry, ale i tak podziwiam chęć do działania.

I read all 337 books in Skyrim so you don't have to | Unraveled

Dzisiejszy cosplay nie pochodzi z gry video, lecz anime "One Punch Man". Warto jednak wspomnieć o nim dlatego, że Full Health Cosplay, twórcy stroju Genosa zdecydowanie nie poszli na łatwiznę i strój bohatera wyposażony jest w ciekawe efekty specjalne. Zdjęcia zobaczycie na Instagramie autorów, a zanim tam wejdziecie, zerknijcie tylko na oryginał. Podobieństwo dość spore...

Obraz

Fani Ace Attorney powinni natomiast ucieszyć się z nowej figurki, przedstawiającej głównego bohatera gry, prawnika Phoenixa Wrighta. Jeżeli jesteście fanami serii, zapewne domyślacie się, w jaki sposób wyglądać będzie sylwetka postaci. Data premiery figurki nie jest jeszcze dokładnie znana, ale dobrą okazją ku temu zdaje się być przyszłoroczna premiera klasycznej trylogii na Switchu.

Phoenix Wright: Ace Attorney − Dual Destinies - Phoenix Wright Statue Teaser

Na koniec jeszcze życzę wam

Miłej niedzieli

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)