ŚCINKI: Tomasz Knapik lektorem "Kung Fury", pierwsze urywki Dragon Ball Super i serdeczne pozdrowienia Uwe Bolla (8 - 14 czerwca)

ŚCINKI: Tomasz Knapik lektorem "Kung Fury", pierwsze urywki Dragon Ball Super i serdeczne pozdrowienia Uwe Bolla (8 - 14 czerwca)

ŚCINKI: Tomasz Knapik lektorem "Kung Fury", pierwsze urywki Dragon Ball Super i serdeczne pozdrowienia Uwe Bolla (8 - 14 czerwca)
marcindmjqtx
14.06.2015 15:19, aktualizacja: 05.01.2016 15:02

Do tego wyczynowa jazda tirem i rozrywanie potworów w Doomie.

Powyżej jedna z najsmaczniejszych Lego kreacji, jakie powstały - tak, te klocki są jadalne. Pomysłowy tort weselny jest dziełem angielskiego Cupcakes by SJ. Pozazdrościć parze młodej!

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ... o najlepszych wieściach Nie wierzyłem, że to się naprawdę uda, ale rzeczywistość potrafi czasem pozytywnie zaskoczyć - Tomasz Knapik zostanie lektorem "Kung Fury". Serio, serio. Opublikowano już zwiastun, twórcy filmu z Laser Unicorns dali swoje błogosławieństwo... Pozostaje tylko "przygotować się na nowy świat superprzygody nieukazanej nigdy wcześniej".

Kącik obrazkowy Zacznijmy z grubej rury:

Poznacie, co to za gra?

Co to za gra?

Co to za gra?

Co to za gra?

Co to za gra?

Osobiście nazwałbym ją Limbo Souls. Użytkownik reddita CystisomaMagna bawił się Dark Souls za pomocą ReShade'a i osiągnął taki właśnie efekt. Opis, jak go osiągnąć, znajdziecie tutaj.

A tak prezentuje się oficjalny przewodnik po świecie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain:

Oficjalny przewodnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Jest to zdjęcie wersji kolekcjonerskiej w twardej oprawie. Ta zostanie wzbogacona o 32 dodatkowe strony, na których znajdziemy m.in. litografię Yojiego Shinkawy i galerię szkiców koncepcyjnych. Podstawowa edycjaa będzie mieć 368 stron. Przewodnik uwzględni każdą misję, sekret czy znajdźkę umieszczoną w grze.

Kącik filmowy Myślicie, że Doom z lat 90. był brutalną grą? Spójrzcie na tego moda - Brutal Doom v20 wprowadza do gry hektolitry dodatkowej krwi, lepsze eksplozje, nowe animacje śmierci, rozrywanie wrogów gołymi rękoma i wiele innych smakowitych atrakcji:

Splatoon naprawdę musi być dobrą grą, skoro odtworzono ją w Minecrafcie:

A skoro przy Splatoon jesteśmy... Co powiecie na trochę szczerości?

I skoro byliśmy przy Minecrafcie... PhoenixSC odtwarza w nim system walki znany z gier Pokemon. Co więcej, jest to część większego projektu - Pokemon Cobalt & Amethyst - którego celem jest stworzenie wielkiego świata Pokemon w Minecrafcie.

A co powiecie na... 14 sekund fragmentów z nadchodzącego wielkimi krokami Dragon Ball Super?!

Cotygodniowy kącik GTA czas zacząć. Magiczni moderzy pracują nad przeniesieniem Vice City do GTA V. Jeszcze nie skończyli, ale poniżej możecie rzucić okiem, co już zdążyli wyczarować:

Kto pamięta "Pełną chatę"?

Na zamknięcie kącika trochę wyczynowej jazdy tirem:

Shuhei Yoshida to nie tylko prezes Sony - okazuje się, że to także wyborny gracz, co udowadnia na poniższym materiale, pokonując w świetnym stylu bossa w Bloodborne. Szacunek!

Na koniec kilka słów od ukochanego przez graczy Uwe Bolla. "Reżyserowi" nie udała się kickstarterowa zbiórka na jego film "Rampage 3", postanowił więc pozdrowić serdecznie wszystkich, którzy się nie dorzucili:

Co za burak.

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)