ŚCINKI: świąteczny TIE Fighter, protagonista Mass Effect: Andromeda, bóg rapu, Diablands i rujnujący życia Fallout 4 (16-22 listopada)

ŚCINKI: świąteczny TIE Fighter, protagonista Mass Effect: Andromeda, bóg rapu, Diablands i rujnujący życia Fallout 4 (16-22 listopada)22.11.2015 14:51
ŚCINKI: świąteczny TIE Fighter, protagonista Mass Effect: Andromeda, bóg rapu, Diablands i rujnujący życia Fallout 4 (16-22 listopada)
marcindmjqtx

Zastanawialiście się kiedyś, co robi Darth Vader, kiedy nie próbuje podbijać Galaktyki i poprawiać swoich stosunków z synem?

Dzisiejsze Ścinki sponsorują kapcie Lego, które mają zapobiegać traumie związanej z bolesnym nadepnięciem klocka. Ich spód jest tak wypchany, że można bez strachu o życie stąpać po resztkach szalonych konstrukcji. Niestety, wyprodukowano tylko 1500 par w ramach świątecznej promocji. I tylko we Francji.

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ... o usunięciu suwaka do modyfikacji rozmiarów biustów w Xenoblade Chronicles X Ta zmiana dotyczy tylko ugrzecznionej wersji zachodniej, w której zabraknie także skąpo ubranych dziewczyn z edycji japońskiej. Amerykanie i Europejczycy zmodyfikują tylko rozmiar ciała i wzrost postaci. [via]

... o... Riderze? Bo tak może nazywać się protagonista Mass Effect: Andromeda. Fani wypatrzyli na ostatnim teaserze gry nieśmiertelnik z imieniem Rider. Skojarzyli je z Sally Ride, pierwszą Amerykanką w przestrzeni kosmicznej. Byłoby to analogiczne do sytuacji z trylogii Mass Effect, w której Shepard wziął swoje nazwisko od Alana Sheparda, pierwszego Amerykanina w kosmosie. Idąc tym tropem, fani zauważyli, że w zwiastunie gry z E3 można było usłyszeć utwór Johnny'ego Casha zatytułowany "Ghost Riders in the Sky". Jasne, teoria jest naciągana, ale skoro materiały z Andromedy są tak skąpe, to gracze muszą się czymś zająć, prawda? [via]

... o ścieżce dźwiękowej z Hard West na Spotify Popularna usługa muzyczna pozwala zapoznać się z utworami z najnowszej polskiej gry Hard West, która na modłę Dziwnego Zachodu łączy klasyczny western z wątkami okultyzmu. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Marcin Przybyłowicz, autor doskonałej muzyki z Wiedźmina 3. Soundtrack Hard West znajdziecie tutaj.

... o zmodyfikowanych dialogach w Falloucie 4 Nie lubicie RPG-owej nowomody, w której musimy wybierać skróty i jedynie esencję tego, co zamierza powiedzieć protagonista? Tęsknicie za czasami, kiedy w dostępnych opcjach dialogowych czarno na białym mogliście przeczytać pełną wypowiedź bohatera? Jeśli tak i na dodatek gracie w Fallouta 4, to mamy dobrą wiadomość: pojawił się mod, który zamiast często niejasnych skrótów, pokazuje to, co postać faktycznie powie. Znajdziecie go tutaj. [via]

... o numerze do Vault-Tec Wiecie, ze numer do Vault-Tec, który można znaleźć w Falloucie 4 - 1-888-4-VAULT-TEC - naprawdę działa? A o to, co się dzieje, gdy się pod niego zadzwoni:

Kącik obrazkowy Jeśli świąteczna atmosfera, to tylko z małym TIE Fighterem przed domem:

TIE Fighter

A skoro już jesteśmy przy Gwiezdnych Wojnach... Paweł Kadysz zdobył ostatnio międzynarodową, szaloną popularność za sprawą serii zdjęć przedstawiających Dartha Vadera w różnych sytuacjach życia codziennego. Prosty pomysł połączony ze świetnym wykonaniem spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Poniżej kilka przykładów, a całą galerię znajdziecie tutaj.

Darth Vader za kulisami (Paweł Kadysz)

Darth Vader za kulisami (Paweł Kadysz)

Darth Vader za kulisami (Paweł Kadysz)

Darth Vader za kulisami (Paweł Kadysz)

Darth Vader za kulisami (Paweł Kadysz)

Tymczasem kampania reklamowa "Przebudzenia Mocy" nie zwalnia. Spójrzcie, co można podziwiać na lotnisku w Singapurze:

X-Wing

Ach, ten techniczny pietyzm gier Bethesdy... (po kliknięciu GIF-a, zobaczycie go w pełnej krasie)

Kącik filmowy Manekiny w Call of Duty: Black Ops 3 mogą być jeszcze bardziej niepokojące niż ostatnio:

Łapcie szczery zwiastun Diablands. Tfu, Borderlands.

Chcecie zobaczyć, jak Lei Wulong walczyłby w prawdziwym życiu? Na pewno równie widowiskowo!

Łoł, to się nazywa pomysłowa, świetnie wykonana reklama:

A to się nazywa bliźniacze podobieństwo. Jesteście w stanie wskazać które to gra?

Bóg rapu w Falloucie 4!

GTA V i ruchoma platforma Force Dynamics? Wygląda nieźle:

Fani Wiedźmina zbierają fundusze na stworzenie własnego filmu w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Poniżej obejrzycie materiał, który ma Was zachęcić do wsparcia projektu:

A czy Ty zapisałeś się już do grupy wsparcia dla osób, które utraciły bliskich przez Fallouta 4?

Dobrego tygodnia,

Patryk Fijałkowski

327132387007748138
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)