ŚCINKI: Sonic na Atari, słodziutkie The Last of Us i niekończące się plotki o GTA 5 na PC (16‑22 września)

ŚCINKI: Sonic na Atari, słodziutkie The Last of Us i niekończące się plotki o GTA 5 na PC (16-22 września)
marcindmjqtx

22.09.2013 23:10, aktual.: 05.01.2016 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ścinki dziś późno, ale jak to mówią: najpierw GTA, potem przyjemności.

Dzisiejszy nagłówek, to nie byle co: projekt autobusu Ikarus 260.04 w barwach ogólnopolskich: biało-czerwonych. Stworzony przez Polaka i zgłoszony na LEGO Cuusoo - jeśli zbierze 10 tysięcy głosów, to może trafić do produkcji. Oddaję głos autorowi, Mateuszowi:

Ikarus chociaż produkowany był na Węgrzech, to i tak wersja 260.04 wyprodukowana została na zamówienie Polski w latach 80. Zapisał się on w historii Polski. Z blisko półtora tysiąca elementów LEGO powstał 44-centymetrowy autobus, który na swoim pokładzie ma pasażerów, kasowniki i w pełni wyposażoną kabinę kierowcy. W Ikarusie otwierają się drzwi i skręca się przednia oś. No to co, zagłosujecie? O postępach dowiecie się z Facebooka.

fot. Przemysław Miller

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o tym, jak wyglądać będzie pudełko z Xboksem One Będzie zielone. Dziwnym nie jest.

Ciekawe, czy krejzole z Sony zrobią... niebieskie?!

...o tym, że w kodzie GTA znaleziono wzmianki o wersjach na PC i PS4. Fani rozgrzebali plik fwAllConfigs.xml z wersji X360, i znaleźli tam wpis "PC configuration overrides". Prywatnie nie mam wątpliwości, że GTA V wyjdzie na pecety, pytanie tylko kiedy. W rzeczonym pliku znalazło się też słówko "orbis", tak jak określana była przedpremierowo PS4. [via]

Jednak w czasie od tej plotki, do ścinek Rockstar zdążył jeszcze powiedzieć, że wersji na PS4 nie planują. Ciężko za nimi nadążyć. [via]

...o Sonic the Hedgehog, który trafia na Atari 2600 Fani zrobią wszystko, by nie musieć kupować nowego sprzętu, tylko zagrać na swoim ulubionym. Dlatego niejaki Sprybrug przygotował wersję zwaną Zippy the Porcupine, która nawet nieco przypomina Sonica. [via]

...o drugim patchu do Total War: Rome 2 Zawiera mnóstwo, ale to mnóstwo (ponad 100) poprawek technicznych do gry. Z tego, co słyszałem, to jej się to przyda. Dokładna lista jest tutaj.

...o pierwszych screenach z Soul Calibur Lost Swords Są na nich miecze, ale wcale nie wyglądają na zagubione.

...o tym, że reżyser Evil Dead chciałby zrobić Dante's Inferno Nie widziałem Evil Dead, więc nie wiem, czy jest źle (albo: jak źle jest), ale Fede Alvarez chciałby wykazać się twórczo i rozmawia o tym z wytwórnią Universal.

...o platformówce Breaking Bad Przeglądarkowej. Zagrać można tutaj, ale głębi z serialu się nie spodziewajcie.

...o grze "Szczęki" Tekstowej - to jeśli macie ochotę na coś bardziej ambitnego od powyższej. Zagracie tu.

...o kreatywnym podejściu do reklamy Watch_Dogs Ubisoft sugeruje, że 2 miesiące wystarczą na Los Santos i potem można przenieść się do Chicago.

Śmiem wątpić. Zrobię sobie po prostu przerwę na Watch_Dogs.

Kącik GIFa

Dziś tylko jeden, ale za to jaki:

A więcej fanartów z The Last of Us znajdziecie tutaj. To chyba mój ulubiony:

fot. reddit/Feli P. Tomkinson

Film tygodnia Nie umiem mnie określić, co mnie bawi w filmikach, na których Christopher Walken przechodzi gry. Może to, że nie robi tego Christopher Walken... Oto przykład:

No i oczywiście coś z GTA

Paweł Kamiński

P.S. Skoro skończyłem GTA, czas na:

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także