ŚCINKI: protezy Disneya, Kanye West o mikrotransakcjach, Gabe Newell Simulator i głosy Nolana Northa (12-18 października)

ŚCINKI: protezy Disneya, Kanye West o mikrotransakcjach, Gabe Newell Simulator i głosy Nolana Northa (12‑18 października)

ŚCINKI: protezy Disneya, Kanye West o mikrotransakcjach, Gabe Newell Simulator i głosy Nolana Northa (12-18 października)
marcindmjqtx
18.10.2015 20:21, aktualizacja: 05.01.2016 14:52

Jest też dokument o rekinach w GTA V. Bo czemu nie?

Dzisiejsze Ścinki zdobi zdalnie sterowana fura z Mad Maxa, którą w akcji możecie obejrzeć poniżej:

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ... o tym, że Kanye West też nie lubi mikrotransakcji Bóg rocka, raper i Yeezus w jednym postanowił wypowiedzieć się na temat mikrotranskacji w grach mobilnych dla dzieci. Muzyk stwierdził, że każdy deweloper, który umieszcza w swoim tytule takie opcje, powinien pójść uprawiać wolną miłość. Dzieci mają po prostu cieszyć się grą, a rodzice zasługują na spokój w portfelach. Tako rzekł Kanye. I ma rację, oczywiście.

... o płatnym tańcu Carltona w Destiny Tak, w Destiny są mikrotranskacje. Tak, można za nie kupić Srebro, za które w grze zdobędziemy różne emoty. Jedną z nich jest taniec Carltona kojarzony z pewnością przez wszystkich oglądających wieki temu serial "Bajer z Bel-Air".

... o Gabe Newell Simulator Tak, istnieje już taka gra na Steamie, choć chyba bardziej powinno dziwić, że pojawiła się dopiero teraz. Kult Gabena jest w końcu potężny. W Gabe Newell Simulator wcielamy się w boga gamingu, który walczy z innymi wydawcami. Mało tego, do nas należy też wybór czy wydać Half-Life 3, czy nie. Nasza decyzja ma mieć wpływ na losy wszechświata, jak łatwo się domyślić. Gra jest ponoć średnia, ale kto nie chciałby wcielić się w Gabena? Symulator we wczesnym dostępie znajdziecie tutaj.

... o poborcy podatkowym w Wiedźminie 3 Trzeba przyznać, że CD Projekt RED jest nie tylko pomysłowe, ale i ma poczucie humoru. W grze pojawił się poborca podatkowy, który może dorwać nas w którymś momencie i rozliczyć... za przekręty, które robiliśmy w grze. Dorabialiśmy na krowach w Białym Sadzie? Stosowaliśmy trik z perłami? Wszystko zostanie nam wytknięte. Karą będzie zapłacenie dwukrotności sumy, którą zarobiło się na oszustwach. Przesada? Oczywiście. Ale Geralt może odpowiedzieć, że nigdy w życiu nie parał się takimi niegodnymi praktykami, a wtedy poborca da mu spokój. Mała rzecz, a cieszy.

... o graczu, który nie wyłączał swojego Super NES-a przez... 20 lat Wszystko przez uszkodzony kartridż z grą Umihara Kawase. Dla wszystkich graczy, którzy mieli akurat felerny ośnik, oznaczało to utratę przechowywanych tam zapisów. Dla wszystkich, oprócz jednego, któryna taką stratę się nie zgodził i... nie wyłącza swojego Super NES-a od 20 lat. Serio. Jakimś cudem nigdy nie padł mu w domu prąd i jakimś cudem nie stwierdził w pewnym momencie, że "to w sumie trochę głupie". To się nazywa oddanie! Poniżej screen z sędziwym zapisem. [via]

... o protezach od Disneya i Open Bionics Dzieci za jakiś czas będą mogły zaopatrzyć się w protezy ręki inspirowane Frozen, Iron-Manem i Gwiezdnymi Wojnami. Choć ponoć nie tylko dzieci są zainteresowane. Siłą takiej protezy ma być to, że odwraca uwagę od niepełnosprawności osoby, która ją nosi, rodząc zamiast tego podziw i ciekawość. I rzeczywiście, ma to chyba sens. W coś smutnego tchnięta jest szczypta magii i beztroski. [via]

Protezy Disneya

Kącik obrazkowy W tym tygodniu obrazków niewiele, ale za to jest najważniejszy:

plakat

A na deser łapcie 79-latka z Japonii, który jest fanem Dark Souls 2 i nowy screen z Uncharted 4:

Kiyoshi Kasan i Dark Souls 2

Kącik filmowy Zacznijmy od szczerego zwiastuna Uncharted. Mam wrażenie, że mógłby być o wiele, wiele lepszy:

Kolejny świetny film instruktażowy z Fallouta 4:

Tymczasem w Rocket League... DeLorean!

Za kulisami Guitar Hero Live z Lennym Kravitzem:

Mieliśmy już człowieka, który od 20 lat nie wyłącza konsoli... To teraz człowiek, który przeszedł spacerkiem (dosłownie) przez światy GTA:

A skoro już przy GTA jesteśmy... łapcie dokument o rekinach. Bo czemu nie?

A na koniec ostateczny dowód na to, że Nolan North rządzi:

Trzymajcie się,

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)