ŚCINKI: podatek od brutalnych gier, plany Obsidian i bijatyka z E3 (13‑19 maja)

ŚCINKI: podatek od brutalnych gier, plany Obsidian i bijatyka z E3 (13-19 maja)
marcindmjqtx

19.05.2013 15:34, aktual.: 05.01.2016 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień upalny, może sprawdzicie co w zacienionym zakątku "Newsów, które z jakichś powodów nie trafiły na główną".

Dzisiejszy nagłówek to propozycja faktycznego zestawu Lego na podstawie League of Legends. Więcej o niej możecie poczytać tutaj - jeśli zdobędzie 10 tysięcy głosów (oraz uznanie jurorów, jak słusznie dodał whitemask), zostanie zrealizowany.

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o tym, że wiceprezydent USA chce dodatkowego podatku dla brutalnych gier wideo Wszystko opiera się na tym samym założeniu, że to gry winne są popełnianych przez ludzi przestępstw. Joe Biden nie widzi więc przeciwwskazań, by obłożyć je dodatkowym podatkiem. Na szczęście:

Po chwili jednak oprzytomniał i stwierdził, że może najpierw lepiej porządnie zbadać, jaki wpływ na zachowania mają brutalne gry wideo. (więcej) Ale i tak świetna zagrywka wyborcza. Proponujemy też dodatkowe podatki od samochodów, zapałek, noży, pił łańcuchowych, trutki na szczury i pizzy.

-

...o teledysku zespołu Drekoty w stylu starych gier Po mrocznym Za tym razem na warsztat poszedł najbardziej przebojowy utwór z płyty - Tramwaj. Ponieważ charakterystyczny powtarzający się motyw wielu kojarzył się z 8-bitowymi grami, właśnie ta stylistyka stała się kanwą całego klipu. Ola Rzepka: Na początku był pomysł na grafikę 8-bit, potem na sceny z tańcem, a potem te wszystkie pomysły zaczęły w bardzo szybkim tempie pączkować w wielu dziwnych kierunkach. W pewnym momencie każdy, nawet najbardziej abstrakcyjny pomysł wydawał się realistyczny. Tak właśnie narodził się pomysł, aby do klipu zaprosić kilka ciekawych i zaskakujących postaci. -

...o partnerstwie Obsidian z Mail.ru Games nad nowym MMO Z tego nagłówka obchodzi nas tylko słowo MMO Obsidian, więc wspominam, że firma jak widać nie ma co robić, skoro dołącza do zespołu od jakiegoś roku robiącego Skyforge, które wygląda jak wszystkie inne MMO. Niestety wideo jest w całości po rosyjsku, na pewno część z Was zna ten język:

-

...o Dare to Fly, nowej grze zarejestrowanej przez Sony Poza tytułem, który zarejestrowany został w australijskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją gier, nie wiadomo o grze prawie nic więcej. Zajmuje się nią firma GameShastra, która zrobiła kilka produkcji na PS2 i PSP,a  Dare to Fly ma być pozycją z cyfrowej dyustrybucji na PS3.  Tu można zobaczyć listę osiągnięć.

-

...o potwierdzonych szalonych kostiumach dla postaci z Resident Evil: Revelations

Po Shevie-sekretarce i Chrisie-Mad Maksie w Resident Evil 5 już nic nas nie zdziwi. Nawet seksowny marynarz ani piratka. Miło, że kostiumy będą do odblokowania, a nie do kupienia.

-

...o tym, że "wyciekłe" logo Xboksa Infinity było fałszywe Całą historię użytkownika, który je narysował i wrzucił do sieci możecie przeczytać na reddicie. Od siebie dodam tylko, że jak widać czasem warto wstrzymać się z pisaniem o niepotwierdzonych newsach i wrzucić je do ścinek.

-

...o bijatyce z E3 w roli głównej

Expo Fighter sprawia, że bitwy konsolowych gigantów i wydawców przenoszą na arenę. Jest prawie skończona, będzie gotowa na E3. Zagralibyśmy, ale przeraża nas ten demoniczny Reggie. Jeśli Was nie, możecie spróbować tutaj.

-

...o nowym filmiku z rozgrywki z The Last of Us Możecie obejrzeć to, o czym już pisaliśmy. Zanim usuną, bo o ile wiemy, nie wolno było nagrywać.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)